PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=772718}
6,1 28 441
ocen
6,1 10 1 28441
4,4 5
ocen krytyków
Co wiecie o swoich dziadkach
powrót do forum filmu Co wiecie o swoich dziadkach?

Dużo słabszych opinii slyszalam, ale film mi sie naprawdę podobał. Nie jest to poruszająca historia ani film,nad którym rozkminiasz godzinami,ale sympatyczne kino familijne. Wyszłam z sali w naprawdę dobrym humorze. Świąteczne klimaty,fajne żarty...polecam na rozluźnienie :)

ocenił(a) film na 8
a_g_85

Zgadzam się w 100% - klisze, schematy, ale mimo to film wyszedł naprawdę bardzo dobry. Świetna komedia familijna , naprawdę zasługuje na trochę lepszą ocenę :)

ocenił(a) film na 9
a_g_85

Też dawno na żadnym filmie się tyle nie uśmiałam co tutaj. Byłam nastawiona negatywnie do tego filmu, bo ostatnio wszystkie filmy komediowe jakoś w ogóle nie są śmieszne, a tu miła niespodzianka! :)

ocenił(a) film na 7
Mandragora_6

zgadzam sie takze sie niezle usmialem .... od razu szukam czesci 1 bo nie widzialem

ocenił(a) film na 6
lawir86

pierwsze czesc zdecydowanie lepsza. Nie wiem mam mieszane odczucia co do 2 czesci. Cos mi tam nie zagralo chyba rezyseria ktora mnie strasznie irytowala i sposob w jaki byla prowadzona kamera.
Ale momenty byly i szkoda wlasnie ze te detale zawazyly na caly odbior.

ocenił(a) film na 8
a_g_85

Zupełnie takie same wrażenia odniosłem po obejrzeniu tej komedii.Film w sam raz na wyluzowanie się i poprawę humoru,w świątecznym klimacie ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones