PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=29}

Co z oczu, to z serca

Out of Sight
6,2 23 068
ocen
6,2 10 1 23068
5,8 9
ocen krytyków
Co z oczu, to z serca
powrót do forum filmu Co z oczu, to z serca

niezły

ocenił(a) film na 6

największym plusem tego filmu jest to, jak pięknie zostało przedstawione uczucie pożądania... :)

czy ktoś wie, o co mi chodzi i odczuł to samo? ;)

ali123344

O, zgadywanka :D Zatem biorę pod uwagę tylko dwa momenty: spojrzenie j. Lopez na śpiącego Clooneya (około 30 minuta filmu), ale ponieważ na końcu Twojego postu jest ;) to zgaduję bez pruderii, że masz na myśli tego chudego więźnia wdzięczącego się do Chino :) W zasadzie twarz Jennifer wyraża chyba głównie to, że facet jej się naprawdę podoba, natomiast gościu w scenie drugiej pokazał to o czym piszesz. :)

ocenił(a) film na 6
abico

haha, napisałam tego posta 5 lat temu ! nie pamiętam zupełnie jaka jest odpowiedź, niestety:)

ali123344

Warto czekać, Ali :) A ponieważ film właśnie leci na TVP1, to może ktoś pomoże rozwikłać, co autorka miała na myśli w 2009... ;) Pozdrawiam

ocenił(a) film na 10
ali123344

Dla mnie najbardziej elektryzującym momentem była scena w bagażniku - wprawiająca w nastrój muzyka i delikatne niczym motyl muśnięcia Clooney'a.
W filmie nie ma mocnych scen erotycznych. Jest natomiast tak realnie zagrana między aktorami "chemia", że aż przenosi się ona na widza i można poczuć na własnym ciele ciarki :)
To jest właśnie w tym filmie najlepsze !!!
Film doskonały dla niepoprawnych romantyczek :)

ocenił(a) film na 9
magdusia87

właśnie skończyłem oglądać. Nie spodziewałem się wiele a..... a otrzymałem bardzo wiele :) zgrabny scenariusz, przyjemna atmosfera a co najważniejsze i chyba tworzące cały nastrój tego filmu to wspomniana powyżej w bardzo ładnych słowach chemia między głównymi bohaterami, powiedziałbym nawet że elektryzująca :) Naprawdę szczerze polecam, nie zmarnowałem ani minutki filmu :)

P.S. niepoprawni romantycy też się zdarzają, uwierz mi na słowo ;>

ocenił(a) film na 6
ali123344

popieram niezły

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones