PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=752260}

Coco

8,3 169 044
oceny
8,3 10 1 169044
7,8 31
ocen krytyków
Coco
powrót do forum filmu Coco

Wspaniałe kino dla całej rodzinki ... wzruszający, zabawny i pouczający .... w klimacie latynoskiej muzyki :D POLECAMY !!!!!!!

ocenił(a) film na 8
mamatatakinia

Pixar stać na więcej niż odgrzewanie meksykańskiego kotleta. Nie zmienia to faktu, że film jest fajny. Pozostaje jednak "ale".

ocenił(a) film na 9
Wojtini21

Jakie ale??? Czego ci zabrakło??Wizuanie arcydzieło szczególnie Coco,zabawny,wzruszający, poruszył nie tylko moją 10 letnią córkę ale i jej 40 letniego ojca który myślał że idzie na kreskówkę ,mi to wystarczy żeby dać mu 9,5

ocenił(a) film na 8
siedlec0

Fabuła mogła być ciekawsza. Nie jest źle, ale Pixar potrafi lepsze fabuły tworzyć.

ocenił(a) film na 8
mamatatakinia

Film rzeczywiście bardzo ciekawy. Piękna animacja, klimat meksykański oraz muzyka też super.Mądry i wzruszający

ocenił(a) film na 10
mamatatakinia

Wójtini ma rację. Ze strony Pixara nigdy nie wyszedł gniot. Swoją karierę rozpoczęło od dwóch części "Toy Story". Ich ogromny sukces spowodował powstanie perełek takich jak "Potwory i spółka" , "Dawno temu w trawie", "Gdzie jest Nemo?" , "Iniemamocni" , czy "Auta". Po wykupieniu przez Disneya studio wzniosło się ponad siebie tworząc najlepsze animacje: "Ratatuj", "Wall'e" , "Odlot" , "Toy Story 3". Z nowych są także "W głowie się nie mieści" , czy "Dobry Dinozaur". Choć czekam na premierę naszą, to wiem, że na 200% będzie równie dobre jak poprzednie. ;P

ocenił(a) film na 10
Lukasz_Maj_1731

Od Dobrego Dinozaura wolę o wiele bardziej Meride Waleczna i Gdzie jest Dory? :) ^^ Na Coco oczywiście wybieram się do kina:)

ocenił(a) film na 9
davis2008

Naprawdę warto

ocenił(a) film na 9
mamatatakinia

Może niekoniecznie dla całej rodziny. Bo taki 4 czy 5 latek raczej będzie się nudzić. Uważam że ten film "uderza" bardziej dorosłych i ma dla nich przesłanie niż dla dzieci których ten film napewno tak nie wzruszy i nie zabawi jak np zwiastun "Olaf"

ocenił(a) film na 9
mamatatakinia

Film rewelacyjny. Fabuła i animacja na najwyższym poziomie. Jedyne do czego mogę się przyczepić to muzyka. Są tylko 2 lub 3 piosenki, które robią wrażenie, pozostałym coś brakuje (być może to kwestia polskiej wersji językowej).

Naprawdę polecam, tylko trzeba uważać na dzieci. Bo choć to animacja to lepiej ten film odbierają dorośli niż dzieci.

w_ig

Bo to jak słusznie zauważono nie jest film dla 5-cio latka, ale taki 8-10 latek jest wstanie zrozumieć przesłanie, co więcej jest to świetny pretekst do rozmowy z dzieckiem o trudnym temacie śmierci.

patty2_p

5-latek nie zrozumie drugiego dna, ale historię załapie , czy raczej nie jest to dla 5-latka bo są jakieś bardzo trudne (albo straszne?) momenty?

daffnia

raczej własnie dlatego, że nie zrozumie głębiej tego filmu, ale historia raczej nie jest straszna :) postaci nie są przerażające, ale o ile np. błahy temat w Shreku moim zdaniem nie dyskwalifikuje tego filmu dla 5 latka, tak tematyka COCO już tak - oczywiście to mój punkt widzenia

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones