PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=360866}

Zderzenie

Collide
5,6 4 385
ocen
5,6 10 1 4385
Zderzenie
powrót do forum filmu Zderzenie

jason bourne

ocenił(a) film na 7

jakby tak sie nazywal bohater albo jak inny z hitowych filmow to nota skoczylaby diametralnie... mniej znany film a swietny. aktorsko, akcja i mniejsza glupota momentami jak w wspomnianych-hitach

ocenił(a) film na 7
BROWAR_2

tak jest i przyjemny niemiecki krajobraz

BROWAR_2

Świetny!!!??? przecież tu jest tyle absurdów ,że szkoda gadać,....podam przykład pierwszy lepszy: restauracja obstawiona od frontu przez policje niemiecką juz od jakiegos czasu ,ze 20 radiowozów wszyscy uzbrojeni,a oni sobie wybiegają tylnym wyjsciem ,a tam ....pusciutko ,żadnych funkcjonariuszy hahahaahaa .......szkoda gadać

ocenił(a) film na 7
andreyo24

jesli ten absurd tak cie boli to po 1- tak debilna jest policja a po 2- tragiczniejsze sa absurdy w twoich ukochanych terminatorach nie mowiac o innych filmach z Arnoldem...

BROWAR_2

przykro mi ,ale tam takich absurdów nie widziałem,bo aż takich nie ma,a wogóle co Ty porównujesz te dwie produkcje !?.......twierdzisz po pierwsze że tak debilna jest policja!? nie rozbrajaj mnie człowieku....no ale każdy ma prawo do swojego zdania ... :)

ocenił(a) film na 4
BROWAR_2

Film po prostu jest słaby, a przyciągnęła mnie do niego właśnie gwiazdorska obsada, czyli Anthony Hopkins, Ben Kingsley, urocza Felicity Jones. Z taką obsadą film powinien być ponadprzeciętny, a jest poniżej przeciętnej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones