PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=340899}

Conan Barbarzyńca 3D

Conan the Barbarian
5,4 40 411
ocen
5,4 10 1 40411
4,4 11
ocen krytyków
Conan Barbarzyńca 3D
powrót do forum filmu Conan Barbarzyńca 3D

7.5/10

ocenił(a) film na 4

Nie rozumiem tak niskiej oceny za ten film. Jak się nie podoba to życzę powodzenia w
szukaniu innych filmów z tego gatunku. Takich w ostatnich latach można policzyć na palcach
rąk. Końcówka była fajna bez jakiejś głupiej sielanki dlatego daje ocenę 8/10 bo nie ma
połówek .

ocenił(a) film na 8
WRMUFC

Jak dla mnie cały film był zdecydowanie spójniejszy od wcześniejszych odsłon (z Arnoldem). Nie kumam czego się tak wszyscy czepiają.

WRMUFC

Cóż, 5,4 to zdecydowanie za niska ocena. Przypuszczam, że większość dawała 1, bo nie ma już Arnolda w głównej roli.

WRMUFC

Uważam iż film to totalne dno fabularne. Ale Jason Momoa jako Conan - jest ok.
Nie wiem jak inni, przeczytałem wszystkie opwiadania o Conanie i jestem wielkim fanem archetypu stworzonego przez Roberta Ervina Howarda. Fabularnie film jest żenujący. To jest Conan dla fryzjerek. (nie ubliżając fryzjerkom).
Ale Jason jest ok. Tak to widzę.

WRMUFC

7.5 to trochę za dużo, ale faktycznie film zasługuje na trochę wyższą średnią. Fabuła i bohaterowie oklepanie. Muzyka w porównaniu z tą z oryginału wypada blado. Za to film ma swoje plusy. Niezłe efekty specjalne, widoki. Sporo dobrej akcji i nawet spoko klimat. Film nie jest niczym super, ale przyjemnie się go ogląda. W sam raz na spokojny wieczór dla fana fantasy z sporą dawką przemocy;).

ocenił(a) film na 4
WRMUFC

Osiem, a tu nagle pięć.... Helllooooo, what się stało?

ocenił(a) film na 4
djrav77

Jak to co!? Rozdwojenie jaźni. hehe

ocenił(a) film na 4
WRMUFC

Rozdwojenie jaźni... To rozumiem :)

ocenił(a) film na 4
djrav77

Druga opcja jest taka że to nie moja wypowiedź. Byłem zaskoczony jak zobaczyłem ten komentarz. W 2012 fw odwiedzałem rzadziej a z tego konta po prostu korzystał ktoś jeszcze.
Ale mogę teraz kłamać.

MAKE YOUR CHOICE !!!
http://www.hauntedshop.co.uk/images/saw.jpg

ocenił(a) film na 4
WRMUFC

Pozostańmy przy alter ego :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones