PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107101}
7,4 245 460
ocen
7,4 10 1 245460
5,8 16
ocen krytyków
Constantine
powrót do forum filmu Constantine

Znacie ?;)

ocenił(a) film na 10

Hej Znacie filmy w podobnym klimacie ? :)

ocenił(a) film na 4
Mikatsu

Hej! Ja nie znam,ale przywitałem się,bo tak wypada.

ocenił(a) film na 9
RAC_79

Uprzejmość przede wszystkim :D

ocenił(a) film na 4
Astriid

Jasne,że tak :) Dobry wieczór ! :P

ocenił(a) film na 8
Mikatsu

Mnie kojarzy się z tym Gabriel (2007), choć nie wiem, czy to dobre porównanie.

ocenił(a) film na 10
MisatoChan

huhu :D dziękuje Śliczna :D

ocenił(a) film na 8
Mikatsu

Proszę bardzo. ;)

ocenił(a) film na 10
Mikatsu

Mimo iż mowa o podobnych filmach to jednak chciałbym polecić serial Supernatural.

ocenił(a) film na 10
TheJohnnyBlaze

Zastanawiałem się czy oglądnąć :) nie byłem pewny czy warto.

Mikatsu

Zapewniam warto, do 5 sezonu trwa fenomenalna fabuła, która na pewno cię zaintryguje gdy się rozkręci. Ogólnie jak pewnie wiesz serial jest o dwóch braciach wychowanych na łowców, którzy parają się tępieniem wszelkich paranormalnych istot i zjawisk, przemierzając Stany Zjednoczone w klasycznym Chevy Impala '67 w rytm Rock'n'Rolla. Samo to powinno zaciekawić kogoś komu podoba się film Constantine tak więc polecam, jeśli spróbujesz daj znać jak wrażenia. Pozdro

ocenił(a) film na 10
TheJohnnyBlaze

napewno Dam znać :)

ocenił(a) film na 9
Mikatsu

Ja nie znam. Jak coś,

Mikatsu

Z filmów to trylogia "Blade" jest w nieco podobnych klimatach, ale opowiada o łowcy wampirów, nie demonów. Z seriali na pewno "Supernatural" a także "Angel" i nowość "Sleepy Hollow".

ocenił(a) film na 8
Grievous

Dokładnie tak jak kolega wyżej :)

ocenił(a) film na 8
Mikatsu

"Armia Boga" tylko trzeba oglądać w kolejności bo jest 5 części, mi osobiście się bardzo podobał...

http://www.filmweb.pl/search?q=armia+boga

ocenił(a) film na 7
Mikatsu

Ja bardziej polecałbym komiks "Kanznodzieja". Ostatni raz czytałem komiksy chyba jeszcze za Kajka i Kokosza ale ten naprawdę czyta się lepiej niż ogląda nie jeden film lub czyta nie jedną książkę. Czasem jest zbyt "amerykański" ale jeżeli ktoś polubił "Constantine" to na 200% nie będzie się w stanie oderwać od komiksu. Polecam.

Mikatsu

"Heartless - W świecie demonów" - moim zdaniem słabszy, ale warto zobaczyć dla porównania dlaczego Constantin jest tak genialny :)

ocenił(a) film na 10
supnopl

oglądałem :) musze przyznać że film dosyć fajny i przypad mi do "mojego Gustu" ale dzięki za przypomnienie ;)

Mikatsu

spox men ;)

Mikatsu

Masz na myśli filmy angel fantasy, czy może filmy na podstawie komiksów DC (batman, superman itp)?

ocenił(a) film na 10
viaxon

bardziej angel fantasy ;)

ocenił(a) film na 8
Mikatsu

W tym temacie, choc klimat troche inny - Dogma

ocenił(a) film na 8
Mikatsu

Zbaw nas ode złego 2014

ocenił(a) film na 8
Mikatsu

Constantine serial, z pewnością na kilka dobrych wieczorów starczy ;)

ocenił(a) film na 9
Mikatsu

Mnie się kojarzy "I stanie się koniec" ze Szłorcenegerem. Bardzo dobry!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones