PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=655119}
5,0 2 955
ocen
5,0 10 1 2955
5,3 3
oceny krytyków
Contracted
powrót do forum filmu Contracted

Szkoda, bo to mógł być całkiem przyzwoity thriller, ale nikt nawet nie próbował potraktować postaci
inaczej niż pobieżnie. Tak samo reżyser pozwolił, żeby wszyscy wokół bohaterki zachowywali się
irracjonalnie. Teoretycznie powinna być trójeczka ale za to, że twórcy mieli w dupie racjonalność,
resztki sensu i zrobili dokładnie to co chcieli - film na sobotni wieczór z kumplami - piąteczka.

Borys_17

Zgadzam się. Pomysł był i za to duży plus, niestety im bliżej "finału" tym gorzej, a zakończenie to wg mnie już totalne nieporozumienie. Szkoda... niewykorzystany potencjał. Fabuła trochę przypominała: http://www.filmweb.pl/film/Martwa+dziewczyna-2008-389597. Pierwsza połowa solidna 7, druga natomiast - słaba 4.. daję 6. I chociaż to tylko horror, stanowi swoistą kampanię na rzecz antykoncepcji, obowiązkowa pozycja filmowa dla osób preferujących przygodne znajomości, których konsekwencją może nie będzie przemiana w zombie, ale z tych bardziej realnych zagrożeń można wymienić chociażby AIDS.

LightOfHope

jak się kończy contracted?

ocenił(a) film na 4
Baphomet

Samatha odrobinkę ześwirowała lub poczuła zew krwi, napadła na Matkę i ją pogryzła. Idąc dalej ten wirus pewnie zaczął się rozprzestrzeniać..

Borys_17

ale przynajmniej ciekawa uroda głównej aktorki, takie smukłe dziewczę

uFGoogle

Do pewnego momentu ...

Borys_17

Kolejna część już była w kinach. Zwała się coś ala Word War Z ;D

ocenił(a) film na 7
Borys_17

Najgorszy błąd filmu to lekarz. Ludzi i ją można usprwiediliwić - myśleli że ćpa i sama sobie to robi. ALe lekarz nie dający jej do szpitala to jest jużza dużo na moje nerwy. Ocenę też dałem na wyrost bo jednak coś ten film wnosi do typowych 'zombie' i

dezinte

Nie takie rzeczy dzieją się w polskich szpitalach ;o

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones