PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=211364}
7,7 43 385
ocen
7,7 10 1 43385
6,7 15
ocen krytyków
Control
powrót do forum filmu Control

kiedy pod koniec wjechał kawałek ''Atmosphere'' wymiękłem, normalnie się popłakałem. Żadna biografia ani postać może poza Kurtem Cobainem mnie tak nie poruszyła.

Tak bardzo widzę w Ianie Curtisie siebie... bardzo go rozumiem i wiem co wiele razy miał na myśli...

Doskonały film, o doskonałym zespole.

ocenił(a) film na 9
Cobra_Choke

Dokładnie. Arcydzieło Corbijna; jest wręcz absurdalnie autentyczny. Genialna rola Sama Riley'a i Samanthy Morton, którą uwielbiam. Jedna z lepszych muzycznych biografii.

ocenił(a) film na 9
explain

tak, ten film to małe arcydzieło, jedna z najlepszych biografii, jaką widziałam.

ocenił(a) film na 6
Monik79

A wg mnie wyszło średnio. Film opowiada głównie o relacji z żoną, nie ma nic o depresji, w zasadzie to nie wiadomo na podstawie filmu dlaczego Curtis popełnił samobójstwo. Na podstawie filmu można odnieść mylne wrażenie że trochę pokomplikowalo mu się w życiu i je skończył. Długi czas podczas gry w zespole był w katatonii spowodowanej depresja, tutaj nic nie ma na ten temat. Według mnie to jest grube niedopowiedzenie przez co nie da się do końca zrozumieć postawy Curtisa.

ocenił(a) film na 6
dompedro

Też tak uważam, wątek depresji powinien być bardziej rozwinięty. W zasadzie mówiono tylko o epilepsji i lekach które musiał na nią brać, no ale ten wątek nie równa się w ogóle depresji.

Wolf_filmweb

o ile to była epilepsja, a nie napady rzekomopadaczkowe o podłożu psychogennym

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones