PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=100189}

Cooler

The Cooler
6,5 3 052
oceny
6,5 10 1 3052
6,0 4
oceny krytyków
Cooler
powrót do forum filmu Cooler

Z pośród 20 tematów na tej stronie tylko jeden jest -powiedzmy- "negatywny" [No i teraz juz mój czyli dwa].
Niestety nie rozumię co w tym filmie tak bardzo ludziom się podoba.
Fabuła jest nudna i płaska. Od początku wszystkiego się domyślałamy np:
-) Poduszka zamiast dziecka - od razu było widać, że ta parka już w kawiarni nie chciała płacić rachunku.
-) Jego dziewczyna - podstawiona bez dwóch zadń przez szefa (ciekawe wróżby - gwiazdy bedą nam sprzyjać tylko w LasVegas).
-) To, że jeśli się zakocha i będzie szczęśliwy to jego pech zniknie i będzie przynosił szczeście. Itd, itp.
Jasne, kończy się szcześliwie, ale to zakończenie nie rekompensuje nam straty 1,5h ogladania historii "pierdoły". Cóż, do głowy przychodzi mi inny film, a mianowicie "Historia przemocy". Fajny pomysł, ale jakiś taki niedorobiony i nie wykorzystany dostatecznie. Takie amerykańskie kino: trochę seksu, trochę przemocy, upadły bohater, który odnajduje (przepiękną) miłość swojego życia i wychodzi cało z opresji. Ech, w takich chwilach tęskinię za dobrym skandynawskim kinem.
Ja nie polecam tego filmu, ale czasem trzeba coś zobaczyć by zrozumieć, że nie warto tego było ogladać.

pzdr;]

ocenił(a) film na 3
Elly_lilly

Zgadzam się. Może nie oczekiwałem od niego Bóg wie czego, ale był tak masakrycznie nudny że ledwo dotrzymałem do końca. Odradzam

ocenił(a) film na 4
Ptery

Mi też się nie podobało tak do końca,. Pomysł wyjściowy nie najgorszy, ale reżyser się pogubił w konwencji. Brak tempa i emocji. Przewidywalny, momentami zbyt łopatologiczny, trudny do wytrwania. Dziewczyna śliczna, a Baldwin jak wino, im starszy tym lepszy.

ocenił(a) film na 7
marlett_1

Baldwin odwalił kawal dobrej roboty. Moim zdaniem najlepsza postać filmu ;-) co do podstawionej dziewczyny, to też zorientowałam się szybko, jak i z udawaną ciążą :/ generalnie film trochę zbyt banalny.

Ptery

Jako nudny film określają ludzie mało inteligentni, dla których muszą kogoś dwa razy zabić a on żyje. Film jest bardzo piękny i nastrojowy, nie dla buraków.

filozof71

zgoda. to nie jest film dla gimbusow.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones