PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=488216}
5,9 53
oceny
5,9 10 1 53

Crossing the Line
powrót do forum filmu Crossing the Line

Chciałbym obejrzeć to dziełko, bo trailer z yt bardzo mnie zaciekawił. Nie wiem tylko jak go dorwać. Zna ktoś może sklep, albo link do tego filmu?

Koshara

[Po ponad roku...]
Halo?

Koshara

Co roku będziesz pytał?

Vaylander

Co roku będziesz tak odpisywał?

Koshara

Heh, to Ci wyszło:)
Jak widać nikt nie wie, ale miłego pytania ponownie za rok:)

Vaylander

No, jeśli Ci zależy, to mogę zwiększyć częstotliwość do... powiedzmy, na miarę moich możliwości - pół roku :)
W końcu widzisz, że miejsca na komentarze tutaj nie brak. Może ktoś się wkurzy naszym spamem i zwróci uwagę na sedno sprawy - co jest z tym filmikiem :)

Koshara

No właśnie. Człowiek kulturalnie pyta, a odpowiedzi nie ma. Toż to chamstwo.

Vaylander

Zaiste, tak jest. Jakaś solidna inwektywa byłaby absolutnie zasadna w tej sytuacji. Jednak niejasne jest, kogo nią obrzucić. Według mnie wychodzi na to, że całą resztę filmwebowiczów!

Vaylander

Jako iż minęło czasu więcej niż rok, to dwa posty w temacie napiszę. Jeden odpowiedzią będzie na wieść o ruszeniu sprawy z miejsca, drugi zaś pozdrowieniem dla Vaylandera i zadośćuczynieniem za ubiegłe lata i miesiące :) Oto on - pozdrawiam!

Vaylander

Jako iż minęło czasu więcej niż rok, to dwa posty w temacie napiszę. Jeden odpowiedzią będzie na wieść o ruszeniu sprawy z miejsca, drugi zaś pozdrowieniem dla Vaylandera i zadośćuczynieniem za ubiegłe lata i miesiące :) Oto on - pozdrawiam!

Koshara

Rok-2019 coś wiadomo gdzie można znaleźć film?

Koshara

O czym w ogóle traktuje ten film?

Aerthevist

http://www.youtube.com/watch?v=DpTHFVBlm_A - obejrzyj trailer. Pierwsza wojna światowa - piechota i samoloty.

Koshara

i co dalej nic? jakoś 9 osób znalazło ten film (a raczej oceniło na podstawie trailera :))

Koshara

znalazłem go na chomiczkach.

Ba_Geant

mów, proszę, gdzie?! link, wskazówka, prywatna wiadomość! :)

Ba_Geant

dołączam się do pytania, gdziekolwiek można znaleźć ten film?

ocenił(a) film na 7
Koshara

http://www.youtube.com/watch?v=LliIWwkgMRM

domino199812

ciekawe co się stało z dźwiękiem :P

domino199812

"Film jest niedostępny."

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones