PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=692765}

Przyczajony tygrys, ukryty smok - miecz przeznaczenia

Crouching Tiger, Hidden Dragon: Sword of Destiny
6,1 4 200
ocen
6,1 10 1 4200
Przyczajony tygrys, ukryty smok miecz przeznaczenia
powrót do forum filmu Przyczajony tygrys, ukryty smok - miecz przeznaczenia

może jedynce nie dorównuje ,pewnie przez to że amerykanie w tym palce maczali :)
,ale ogólnie mi się podobał a Donnie Yen i Michelle Yeoh, jak zawsze dają radę i są świetni.

ocenił(a) film na 8
romek_krakow

Jestem dokładnie tego samego zdania.

ocenił(a) film na 7
romek_krakow

Nie zgodze się lubie takie klimaty ale w tym filmie kulało wszystko nawet sceny walki slabe, no może poza Donnie Yen na niego zawsze można liczyć. Ale Michelle to już nie to samo co pokazala np w Jianyu gdzie jej walki są o niebo lepsze jak i cały film. Naprawde słaby film aż nie chce wystawiac oceny bo 4 to naprawde mega max co mogę dać.

ocenił(a) film na 8
mimaxik

Wiesz co,kiedyś (tylko nie pamiętam już czy w wywiadzie z nią oglądałem czy czytałem) powiedziała ,że bardzo przypłaciła zdrowiem granie w filmach martial arts ( nie wiem ,czy przez dużą ilość treningów ponad siły ,czy jakieś kontuzje ,czy jeszcze co innego.Już zwyczajnie nie pamiętam).
Sądzę ,że jak ktoś poszpera to internetach coś na ten temat by znalazł.
W każdym razie może stąd wziął się spadek formy.Pamiętam natomiast ,że w tym wywiadzie powiedziała ,iż to odbiło się tak bardzo na jej zdrowiu ,iż jeśli mogła by się cofnąć w czasie ,to na pewno nie zagrałaby w tylu filmach o sztukach walki jeśli w ogóle.Oczywiście mimo iż jej bardzo współczuje i życzę zdrowia,to cieszę się ,że są z nią filmy kung-fu bo najzwyczajniej od czasów kaset video ją uwielbiam :)

romek_krakow

Ten film w ogole nawet nie stal kolo pierowzoru.. moze i walki robia wrazenie, ale co z tego skoro calosc jest tandetna, nudna i nieciekawa.. Przyczajony Tygrys byl filmem artystycznym, a to nie jest nawet film rozrywkowy na przyzwoitym poziomie.. odradzam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones