PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=777}

Cube

7,0 171 127
ocen
7,0 10 1 171127
7,2 13
ocen krytyków
Cube
powrót do forum filmu Cube

Błędy w filmie:

ocenił(a) film na 7

Jeśli ktoś myśli, to zauważył, ze oni te liczby nawet nie sprawdzali co podaja tylko klepali bez sensu ;p
np. ta dziewczyna mowi, ze 81 jest liczba pierwsza -.-
a ten down mowi, ze 30 ma 3 dzielniki -.-

takie bledy w filmie, ze az sie niedobrze robi ;p
bravo dla tworcow filmu!
a tak poza tym, to film niezly

użytkownik usunięty
pavel13

Albo zastanawianie się kilka sekund czy liczba kończąca się na 2 lub 5 jest liczbą pierwszą :p

Mimo wszystko uwielbiam ten film.

ocenił(a) film na 7

no nie jest zly, ale mogliby chociaz sprawdzic te liczby, a nie podaja bez sensu pierwsze lepsze ;p

pavel13

liczba 30 dzieli się na 3, 10 i 30 ... czyli ma trzy dzielniki

edit : a jedynka nie jest często używana jako dzielnik bo daje ten sam wynik, niektórzy w tym pewnie twórcy mieli speca który uznał że dzielnik to liczba która po podzieleniu daje inny wynik niż orginał czyli 3 podzielić na 30 daje 10 a 1 podzielic przez 30 = 30 wiec nie jest dzielnikiem

ocenił(a) film na 8
SzymonekJR

Jeszcze 1.

black_raven_filmweb

przecież tłumacze że dzielenie przez jeden nie daje nowego wyniku dlatego często jest pomijane

SzymonekJR

a 5. 30/5=6 to 4 liczba! Myśl!

Ilharadon

uwielbiam debili którzy włączają się w nieistniejącą dyskusję i piszą pierdoły po 2 latach

SzymonekJR

uwielbiam debili ktorzy mysla ze 30 ma tylko 3 dzielniki :) 2,3,4 lata to nie ma znaczenia - jestes idiota wroc do podstawowki nieuku.

SzymonekJR

Uwielbiam debili, nazywających innych debilami.

ocenił(a) film na 7
SzymonekJR

japie*dole -.-,
30 dzieli się przez:
1,2,3,5,6,10,15,30

dobra, nie liczymy 1, czy to sa wg cb 3 dzielniki?????
proponuje zacząć matematyke od podstaw ;]

pavel13

zaj..bie brata jak znowu wejdzie mi na konto ;/ moja wina zostawilem laptopa .... bez nadzoru

ocenił(a) film na 7
SzymonekJR

oczywiście -.-

pavel13

no tak bo 23 late nie zna sie na matematyce oczywiście ;]

ocenił(a) film na 7
SzymonekJR

dobra nie tłumacz się :P
po prostu chciałeś być mądrzejszy niż jesteś, ale ci nie wyszło ;]

pavel13

bosko będzie mnie obrażał koleś który chce zobaczyć Kac Wawa ... ale ja mądrzejszy kłócić się nie bede myśl sobie co chcesz ;]

ocenił(a) film na 7
SzymonekJR

dobrze mądralo, gdzie cie obraziłem?
mowie jak jest, poćwicz troche matematyke, najlepiej na poziomie podstawowym, zebys se rade dał :D

ocenił(a) film na 5
SzymonekJR

hahaha ego ci wybuchło

ocenił(a) film na 7
morgana000

heh, chciał poudawać matematyka i troche nie wyszło :D

ocenił(a) film na 7
pavel13

powiem wam że chyba większej żenady nie widziałem na filmwebie, a to co napisał ze brat mu wlazł do laptopa to mistrzostwo świata, aż chyba zrobię screena, skąd się biorą tacy ludzie:)

SzymonekJR

Ej no, ja też chcę zobaczyć "Kac Wawę". Uwielbiam złe filmy ^^

ocenił(a) film na 7
SzymonekJR

wtf
'/?

SzymonekJR

ale jaja :D

ocenił(a) film na 3
SzymonekJR

ahahaha NIE MAM PYTAŃ :D
i jeszcze ten excuse...jasne, brat :) mała schizofrenia :D

ocenił(a) film na 8
SzymonekJR

hehehehehehheheheh ta cała spina o dziennikinieistotniki już jest niezła ale z tym bratem stary to mi zupełnie humor poprawiłeś DZIĘKI :) nie dziwie się temu projektantowi cube'a że tak nie chciał do świata wracać :D

użytkownik usunięty
SzymonekJR

stara dobra ściema nie jest zła

ocenił(a) film na 8
SzymonekJR

Ahahaha - głupio mu się zrobiło, to wymyśla bajeczkę.

ocenił(a) film na 8
SzymonekJR

Ahahah brat, który wszedł na konto, nie wierzę :P

ocenił(a) film na 8
SzymonekJR

dobra jest 19 września 2014 roku godzina 09.21, a my nadal nie wierzymy w historyjkę o bracie ;)

ocenił(a) film na 7
extranick

jest 27 września 2015 godzina 01.19, a nikt nadal nie wierzy w brata XD

ocenił(a) film na 8
koalis20

10 godzin później nadal nikt nie wierzy :)

ocenił(a) film na 9
SzymonekJR

Co u brata?

SzymonekJR

Dobre :D

pavel13

Ta sama myśl przeszła mi przez głowę, gdy zobaczyłem powyższy komentarz o 3 dzielnikach liczby 30.

SzymonekJR

3 dzielniki... nie przezylbys 5 minut w szescianie xd

ocenił(a) film na 7
witcher70

hahaha

ocenił(a) film na 7
SzymonekJR

niezły matematyk z Ciebie haha

ocenił(a) film na 7
SzymonekJR

Jeszcze 5 i 6.

ocenił(a) film na 7
SzymonekJR

serio.. omg, nie wierzę.. liczba pierwsza ma 2 dzielniki, 1 i samą sb.. a 30, cóż.. 1, 2, 3, 5, 6, 10, 15, 30

ocenił(a) film na 8
pavel13

A może to było celowe? Tak się zastanawiam... przecież oni musieli wierzyć Kazanowi na słowo. Może on się mylił? Trzeba to rozważyć. Szczerze mówiąc pogubiłem się w tym filmie i matematyce po pewnym czasie, ale film świetny :)

ocenił(a) film na 7
lunainargle

na pewno nie celowe, skoro ona byla taka "swietna" matematyczka, a on powiedzial, ze 30 ma 3 dzielniki, ona powiedziala, ze sie zgadza :O
po prostu tworcy filmu nie zwracali na to uwagi, co wg. mnie jest duzym bledem

ocenił(a) film na 8
pavel13

W takim razie jest to bardzo dużym błędem!
Jak oni mogli tego nie sprawdzić?
-,-

ocenił(a) film na 3
lunainargle

Właśnie. JAK MOGLI NIE ZWRÓCIĆ UWAGI NA KLUCZOWY SYSTEM, który na dodatek był główną akcją w filmie hah. Oj kiepski ten film, że nawet nie chce mi się doszukiwać ukrytych sensów.

MeMarie

główną atrakcją filmu są zachowania ludzkie i sposoby myślenia w kryzysowej sytuacji. Matematyka potraktowana jest jako poboczny tor- to że spartaczyli twórcy robotę na tej płaszczyźnie nie jest destruktywne dla wizerunku filmu jako całości( aczkolwiek błędy te powinny być piętnowane) bo osią fabuły było ich zachowanie i relacje wzajemne.

ocenił(a) film na 7
Ilharadon

nie pier*ol :P to, że 30 nie jest liczbą pierwszą podobnie jak każda liczba parzysta, albo wielokrotność 5 wiedzieć powinien ie..najgłupszy gimbus, nie wspominając już o scenarzyście, reżyserze, całej ekipie, czy też aktorze wypowiadającym/słuchającym takie brednie

14lukas14

przecież to Ameryka...oni nic nie muszą wiedzieć, wystarczy że uważają siebie za pępek świata ;P

ocenił(a) film na 7
pavel13

Jeśli chodzi o 30, to chyba chodziło o różne od jedynki dzielniki pierwsze, czyli 2, 3 i 5. Natomiast co do 81... Ta kujonka, co wszystko wyliczała w tym filmie, najpierw twierdziła, że pułapki są tylko w pokojach z numerem będącym liczbą pierwszą, czy jakoś tak, ale po jakimś czasie zorientowała się, że tak naprawdę pułapki posiada każdy pokój z numerem będącym POTĘGĄ LICZBY PIERWSZEJ. I wtedy przydał się ten down, bo umiał liczyć ilość dzielników pierwszych dużych liczb. Jeśli liczba miała tylko jeden dzielnik pierwszy, to znaczyło, że jest potęgą liczby pierwszej, a jak miała dwa lub więcej, to była "bezpieczna". Liczba 81 = 3^3, więc jest potęgą liczby pierwszej i dlatego uznana została za tę "niebezpieczną".
A co do filmu, to ogólnie bardzo mi się podobał, choć i tak myślę, że było w nim trochę matematycznego bełkotu, gdy chodzi o te permutacje itp, co już było dość naciągane :)

ocenił(a) film na 7
witamtutaj

Oczywiście 81 = 3^4, a nie 3^3, no ale chodzi o to, że jest potęgą liczby pierwszej ;)

ocenił(a) film na 7
witamtutaj

pamietam film i bylo tak jak pisze w temacie

pavel13

To spróbuj obejrzeć jeszcze raz., ze zrozumieniem.

ocenił(a) film na 7
Festus

no obejrzałem, nadal te same błędy w filmie :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones