PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4752}
7,3 3 179
ocen
7,3 10 1 3179
8,0 4
oceny krytyków
Cudowne miejsce
powrót do forum filmu Cudowne miejsce

zakończenie

ocenił(a) film na 6

Mógłby mi ktoś wyjaśnić zakończenie? Do pewnego momentu wydawało mi się, że film rozumiem, realia zamkniętej społeczności małej wsi, gdzie stare pogańskie przesądy nie kolidują z katolicyzmem ( przyzwolenie ks Andrzeja na pozostawianie ziemniaków dla bożków) itd. Ale od momentu gdy biją dzwony i zbliża się pochód wieśniaków niestety przestaję rozumieć...

użytkownik usunięty
Renouveau

niestety ja tez.. prosze o wyjasnienie

Renouveau

Miałam się rozpisać, ale jedzoslaw w tym wątku: http://www.filmweb.pl/film/Cudowne+miejsce-1994-4752/discussion/Kolejny+nieudany +polski...+HORROR.,1059573 pięknie wszystko wyjaśnił. Lepiej chyba nie można. ;)

Reveuse

No niestety, ciągle nie wiem co znalazł na drodze Jakub. Czy to była jakaś powłoka na ciało, która uchroniła Andrzeja? No bo w ogóle co oznaczało to zdziwienie nożownikow
gdy atakowali Andrzeja?

Viola__filmweb

Oni go normalnie ugodzili, a myśleli, że będzie sie bronił

Adrianna_Szymanska

No dobra, choć wydaje się, że natrafili na coś b.twardego. No, a to na drodze leśnej, to co było? Jakub oderwał jakiś element z tego korpusu

ocenił(a) film na 4
Renouveau

To nie jest dobre dla filmu jeśli tak dużo osób nie rozumie o co chodziło pod koniec. Ja też nie wiele z niego zrozumiałem. Zostaną w pamięci ładne zdjęcia i plenery...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones