PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=613364}

Cudowne tu i teraz

The Spectacular Now
6,4 53 490
ocen
6,4 10 1 53490
6,9 17
ocen krytyków
Cudowne tu i teraz
powrót do forum filmu Cudowne tu i teraz

Oglądając film nie czułam chemii pomiędzy dwoma głównymi bohaterami, nie wiem czy to było
zamierzone czy też nie, ale Sutter i Aimee nie pasowali wg mnie do siebie.. Nie chodzi tu też o to, że
on był popularnym imprezowiczem, zaś ona szarą myszką, tylko po prostu dało się odczuć, że ich
ekranowy związek to zwykła gra aktorska..

ocenił(a) film na 8
aniaquepaso

Też to odczułam.

Limonkowa

Nic dziwnego. To było raczej na zasadzie tego, że Sutter początkowo bawił się Aimee.

neferxxx

Masz rację, Sutter z początku chciał chyba wrócić do swojej byłej, bardziej entuzjastycznie reagował na jej widok niż Aimee. Ona była lekarstwem na chwilę samotności. Chyba dopiero pod koniec filmu, gdy odszukał ją na studiach, poczuł, że naprawdę ją kocha..
Mimo to tak nie czułam tego związku, czy to było zamierzone czy też nie, coś mi nie pasowało...

aniaquepaso

Ciekawe jest to, że ona Aimee tego nie zauważała. Mam na myśli tego, że Sutter sprawiał dość duże wrażenie jakby bardziej interesował się tą swoją ex.

neferxxx

Pewnie to dlatego, że był to jej pierwszy chłopak, poza nim nie cieszyła się zbytnio zainteresowaniem ze strony płci przeciwnej.. :)

aniaquepaso

Miałem to samo pisać, tylko nie wiedziałem jak to rozwinąć. :P

ocenił(a) film na 8
aniaquepaso

to oczywiste, bo gdy wziął pierwszy raz Aimee na imprezę zostawił ją ze znajomym, który podobnie jak ona interesował się ''kosmosem'', a sam poszedł rozmawiać z byłą; gdy ona go olała i wyszła ze swoim ciemnoskórym, ten wrócił do Aimee

ocenił(a) film na 8
neferxxx

początkowo się nią bawił, przecież sam mówił kumplowi, że ona się w nim nie zakocha i że za miesiąc nie będą już razem; on z góry kalkulował, że może się nie udać i że wróci do byłej

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones