PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=467290}

Kult laleczki Chucky

Cult of Chucky
4,5 5 575
ocen
4,5 10 1 5575
Kult laleczki Chucky
powrót do forum filmu Kult laleczki Chucky

Strata

ocenił(a) film na 5

Szkoda, że Chucky jest wygenerowany komputerowo:( Pewnie już go nie zobaczymy w wersji klasycznej.

Luukasz

Co to za bzdura? Żadne cgi, tylko animatronika, i to na niezłym poziomie. https://www.youtube.com/watch?v=Nv8bV9qh5ng

ocenił(a) film na 5
PanMrow

Dzisiaj właśnie zobaczyłem i jestem pod wrażeniem. Naprawdę fajnie, że Chucky jest "żywy". Z obejrzanych materiałów zapowiada się ciekawie.Pozdro.

ocenił(a) film na 8
Luukasz

Mnie dziwi tak niska ocena,jak dla mnie najbardziej schematyczna ze wszystkich nowszych części Chuckyego.Fajnie było zobaczyć kilka opętanych laleczek rudzielców naraz,w różnych fryzurkach i ten ich śmiech nie do podrobienia :D

ocenił(a) film na 5
jazdowicz2666

W tym właśnie problem, że ta mnogość wcieleń Chucky'ego kierowała film bardziej w stronę komedii niż horroru. Początek był obiecujący. Finał niestety rozczarowuje i zamyka furtkę do kontynuacji.

ocenił(a) film na 8
Luukasz

Umówmy się że te wszystkie nowsze części są z gatunku horror-komediowy i niektóre sceny podchodziły bardziej pod komedie niż pod horror ;).Początek faktycznie był najlepszy,ale nie mów że koniec zamyka furtkę do kontynuacji,ja mam wrażenie że koniec dopiero otworzył drzwi do kolejnych części.

ocenił(a) film na 5
jazdowicz2666

Celem "filmowego istnienia" Chucky'ego było wydostać się z lalki. Teraz nie jest już lalką, więc jak to miałoby wyglądać dalej? Jeśli mówimy o scenie poooooo napisach, to zwróć uwagę na brak logiki zakończenia przed napisami. Ale akcja z włosami i spuszczaniem manta była przegięta.

ocenił(a) film na 8
Luukasz

Wiesz to jest tylko horror a nie jakiś dokument na faktach więc brak logiki to jest norma.W następnej części mogą pokazać dalsze losy Andyiego w tym psychiatryku,lub tej laski Nica która ponownie będzie chciała z duszą mordercy poszukać swoich ofiar ;)

ocenił(a) film na 5
jazdowicz2666

Jest jeszcze niedobity Chucky w chacie Andy'ego. Nica i Jennifer Tilly mogą mieć wypadek i potrzebować ciał zastępczych i znowu od początku.

ocenił(a) film na 8
Luukasz

Dokładnie,więc tą serie mogą ciągnąć w nieskończoność.Mam nadzieje tylko że nie zrobią z tego jakieś nudnej papki.........

ocenił(a) film na 5
jazdowicz2666

Gdzieś na filmwebie padły słowa, że fajnie by było gdyby za realizację filmu o Chuckym wziął się James Wan - jestem w 100% za.

ocenił(a) film na 8
Luukasz

Też jestem za,dobre filmy facet ma na swoim koncie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones