PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=647253}

Prześladowca

Cyberstalker
4,6 1 264
oceny
4,6 10 1 1264

Prześladowca
powrót do forum filmu Prześladowca

Niedorobiony, nieumiejętna gra aktorska, miałem wrażenie że oglądam film z epoki van dama gdzie takie kino fascynowało. . . LIPA !!!

ocenił(a) film na 1
ufol_86

Oj tak. Tak bardzo żenujący, że aż śmieszny. Nie wiem jakim cudem zdołałam obejrzeć go do końca :D

ufol_86

' Słaba kupa" - a wiesz ,że pasowałby ci taki nick. Pomyśl o tym.

ocenił(a) film na 2
HRA

a wiesz że jesteś głupi i tępy ?! pomyśl o tym zanim kogoś obrazisz ... wypowiadaj się na temat filmu zamiast ubliżać.
Pewnie chodzisz do gimnazjum i twoje hobby to hejtowanie . . . żal mi takich. Śmiem twierdzić że nawet nie oglądałeś tego filmu i nie wiesz dlaczego taka moja ocena. Oszczędź sobie w ogóle wpisów jeśli masz zamiar tak obrażać . . .

ufol_86

Delikatna z ciebie panienka nad wyraz. No nie wiem dlaczego taka twoja ocena , bo zamiast napisać merytorycznie o filmie, to ty piszesz o "słabej kupie".

ocenił(a) film na 2
HRA

Widać że "twój" iloraz inteligencji odpowiada średniej z Afryki . . . jakbyś przeczytał do końca moją opinię to dostrzegłbyś treści które oceniają owy film ale jak widać jesteś tępy i dałeś temu świadectwo po raz drugi. Razi "cię" to co czytasz w mojej ocenie to nie chwal się jakie masz na ten temat zdanie robiąc offtopic jeśli wogóle "twoja" tępa mózgownica wie co to znaczy .... żal mi "ciebie"

ufol_86

Plemniki mojego kota mają większe IQ niż ty, więc trochę się misiaczku zagalopowałeś. Mnie nic w twojej ocenie nie razi, mam zwyczajny ubaw z filmwebowego planktonu.

ocenił(a) film na 2
HRA

Kota to masz jedynie w głowie i nie mów do mnie misiaczku pedale jeb.ny! weź foremki i idź się pobaw do piaskownicy zobaczysz jaki wtedy będziesz mieć ubaw ;-)

ufol_86

no cichutko już misiaczku, opanuj się ,bo ci stringi z zadka spadną z podniecenia.
Buziaczki

ocenił(a) film na 2
HRA

widać że masz zaburzenia orientacji wypisując takie rzeczy... nie chcę nawet myśleć dokąd zmierza ta zboczona wyobraźnia ...

ufol_86

Dziwny komentarz jak na filmwebową ciotkę.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ufol_86

Bastuj lalka, bo co za dużo to niezdrowo.

ufol_86

Przepraszam, ale wtrącę się! Niesamowite do czego zdolni są internauci i to na poważnych forach dotyczących przecież zupełnie czego innego. Ufol-86 przesadziłeś bardzo, ale i HRA poniosło. Przestańcie oboje (obydwaj?) i wypowiadajcie się tu na temat. Pozdrawiam Was cieplutko!

ocenił(a) film na 2
bogdan1956

Też jestem tego zdania co Ty i nawoływałem do tego w pierwszej odpowiedzi do HRA ale jak odbijasz piłkę i ona wraca to siła wyższa ... trzeba powiedzieć językiem który trafia do odbiorcy tych samych parametrów . . . Pozdrawiam

ufol_86

A są mocne kupy ?

tomucho77

Kup Kebaba na ostro z papryczkami chili .... zjedz go ... odczekaj pare godzin idź na kibel .... zobaczysz co to znaczy mocna kupa ...

paulinachmiel87

Dzięki za radę :) mój kolega żre kaszę gryczaną z twarogiem, cebulą i pomidorem i popija to herbatą owocową ! czy po tym też może być mocna koopa ?

ocenił(a) film na 3
ufol_86

Nie dotrwałam do końca, ciężki. Nie polecam!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones