PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=841}

Cyrulik syberyjski

Sibirskiy tsiryulnik
7,6 8 594
oceny
7,6 10 1 8594
5,7 3
oceny krytyków
Cyrulik syberyjski
powrót do forum filmu Cyrulik syberyjski

Filmy spodobal mi sie bardzo. Klimat NIkity mi bardzo odpowiada, i ogladajac tenfilm przezylem caly wachlarz uczuc. Ale moze mi ktos do cholery wyjasnic,dlaczego Tolstoj na koncu filmu do niej nie pobiegl ? wiedzial ze to ona, WIedzial ! dlaczego do niej nie pobiegl ?

ocenił(a) film na 10
Adblu

Po po 10 latach miał już ułożone życie? Rodzinę? Dom?
Trochę jak w utworze Oddziału zamkniętego - Obudź się.
Zachowaj wspaniałe wspomnienia, ale jak mawiają Polacy udający Czechów: "to se nevrati".

ocenił(a) film na 9
Adblu

a Ty byś podbiegł wyglądając jak zniszczony życiem menel z dworca a nie przystojny oficer, elegancki i pełen życia mężczyzna, którego zapamiętała sprzed lat? Nie chciał burzyc jej wspomnień o sobie i chciał zachować własne o latach dawnej świetności. Poza tym co on jej mógł zaoferować, jesli był zeslany na dożywocie na tej Syberii? Miał ją poprosić, aby z nim zamieszkała w tych dzikich lasach i wiodła zycie prostej chłopki, dojąc kozy? Jego duma i godność nie pozwoliłaby mu na to. To nie był prosty cep wsiowy, tylko inteligentny, wykształcony, honorowy męzczyzna.

ocenił(a) film na 8
kassis

pozostaje mi sie z Toba zgodzic. Nie wzialem tego pod uwage. Czyli ja kochal..

ocenił(a) film na 9
Adblu

Pewnie, ze ja kochal. To oczywiste. Tylko, ze juz bylo za pozno na cokolwiek. Ich milosc nie miala przyszlosci. Szkoda. Bo lubie happy endy :-)

ocenił(a) film na 7
kassis

no dobra...ale ona przeciez tez go kochala, wiec dlaczego mialaby z nim nie zamieszkac w tych dzikich lasach i doic kozy?;)

ocenił(a) film na 9
db2

bo nie samą miłością człowiek żyje ;-)

ocenił(a) film na 7
Adblu

Według mnie nie strzelił/nie dał znaku o sobie jak ją widział ten ostatni raz, bo był dojrzalszy i mądrzejszy. Na pewno miał pełno wspomnień z nią, na pewno była jego pierwszą miłością, ale zapewne uświadomił sobie, że ta miłość była toksyczna, a ona nie była dla niego odpowiednią osobą - bo zniszczyl sobie przez nią życie. Mysle, ze nie dał jej zadnego znaku, bo po 10 latach predzej pozostałw nim do niej żal niż milosc. Moze sentyment. Ale podejrzewam, że teraz kochał swoją żonę, dzieci, a ona była kimś ważnym, ale już nie najważniejszym. Poza tym sama dobrze oceniła - nie była tego warta.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones