PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=490321}

Człowiek, który gapił się na kozy

The Men Who Stare at Goats
6,3 74 263
oceny
6,3 10 1 74263
5,9 21
ocen krytyków
Człowiek, który gapił się na kozy
powrót do forum filmu Człowiek, który gapił się na kozy

notatnik dziennikarza i wszystko jasne piramidka z okiem i masoneria sie cieszy wyłączyłem po 15
a najlepsze było jak Lyn zapytał pismaka co to jest a on odpowiedział niewiem jakieś bazgroły...
1

ocenił(a) film na 9
Arczi87

Hmmmm... A może jednak oko Ra? Albo oko Boga? Człowieku... Najpierw poczytaj porządnie o symbolach, a potem się wypowiadaj...

escariote

hahah nie pisałem dokładniej bo mi sie niechciało
wszystkowidzące oko pasuje ci ?

ocenił(a) film na 4
Arczi87

Racja.. FUC.K ILLUMINATI

ocenił(a) film na 9
Arczi87

Oprócz tego, że znak ten został także przejęty przez Crowley'a i nie ma nic wspólnego wtedy z masonerią (czy jak ktoś powyżej wypowiedział się o Iluminatach) to nic :)

ocenił(a) film na 9
escariote

Skoro ,,nie chce''' ci się , to poco zaczynasz temat? Przecież nie znasz tematu a wypowiadasz się , jak znawca...

Arczi87

Rzygam już tym ciągłym pierdoIeniem o tym jacy to iluminaci, żydzi i masoni są źli. Zmieńcie płytę.

MINTOR1994

włącz sobie tvnik i poczytaj wybiórczą

Arczi87

Mówię, żebyście zmienili płytę, ale Ty chyba nie rozumiesz. Nie stać Cię na bardziej oryginalną ripostę? A tak btw, jest nietrafiona. Od przeszło 2 lat nie oglądam TV.

MINTOR1994

Jakoś nigdzie tego nie słyszałem, za to wszędzie słyszę, jak niedobra jest normalna rodzina (matka, ojciec i dzieci), dziecko przed narodzeniem (bo zajmuje brzuch kobiety, który jest jej własnością), człowiek po 60-tce (bo "oświecony" "człowiek współczesny" powinien kierując się zasadą humanitaryzmu i poprawności politycznej podać takiemu zastrzyk śmierci), moralność, tradycja, wiara, kościół, sumienna nauka, sumienna praca i wszyscy którzy nie przystają do masońsko-liberalnej wizji świata, czyli tzw. "faszyści".

Bociek_O_le

Mniej "tradycyjnych" mediów a więcej internetu, a usłyszysz.

Arczi87

Dodam od siebie : syf, kiła i mogiła.

Arczi87

Strach przed masonami można leczyć,nie musisz skamleć na forach.Wychodzisz z domu,czy na każdym rogu wietrzysz spisek i pijesz tylko własny mocz z obawy że cie chcą otruć?

llama777

To już bardziej podchodzi pod chorobę psychiczną,ale lepiej być świadomym,i mieć otwarty umysł,niż być baranami którymi łatwo sterować .
http://www.youtube.com/watch?v=em-5kpTUHqU bardzo - ciekawy dokument,choć to tylko namiastka, pooglądajcie i oceńcie sami.

T_SOPEL

Co to za muzyka z tego filmu? Kojarzy mi się z Wiedźminem, ma ktoś tytuł?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
Arczi87

kretyn ......

SzymonekJR

twoja stara :)

ocenił(a) film na 7
Arczi87

mistrz ciętej riposty kontratakuje

ocenił(a) film na 10
Arczi87

Twoja stara to mi jaja lizala jak twoj stary zabawial sie z toba w kolysce.

Arczi87

Poza tym wszystkim co już napisano powyżej to dodam tylko, że tylko kompletni ignoranci i idioci perorują na tematy o których nie mają nie tylko zielonego ale żadnego pojęcia. Dla przeciętnie inteligentnego człowieka, przy tak już oklepanym temacie jak wolnomularstwo jasnym jest z góry, że podstawowymi symbolami masonów jest kielnia i cyrkiel. Jak widać to spaczone jak mniemam w stronę ONR indywiduum nie przykładał się nie tylko do nauki w szkole ale również w czasie lekcji religii wolał ciągnąć z gwinta własny mocz po kątach niż liznąć cokolwiek wiedzy. Nie z powodów religijnych tylko dla niej samej, żeby jak podrośnie takich wszetecznych banialuków nie głosić publicznie i wystawiać się na obśmianie. Toż oko wpisane w równoramienny trójkąt to powszechny symbol wszechwidzącego i wszechwiedzącego boga, a poprzez trójkąt symbol trójcy świetej, a w zasadzie, pierwotnie oka opatrzności pilnujące losów wszystkich ludzi (co koresponduje z tym ze wszystko widzi i wie o wszystkim co się dzieje), bardzo powszechny w chrześcijaństwie, ale zaczerpnięty ze znacznie starszych kultów. A sam symbol oka z na wpół przymkniętą powieką to właśnie egipski hieroglif symbolizujący oko Ra vel oko Horusa jak pewien przedmówca raczył obsztorcować ignoranta na samym wstępie.
No ale cóż można się spodziewać po osobie, której emanacją jest właśnie taki awatar jaki widnieje przy nicku! Ciągnij dalej z gwinta jak zapewne reszta twych podgolonych ziomków.

gandalfszalony

Nie wiedziałam, że na filmwebie są jeszcze mądrzy ludzie... Winszuję, choć prawdopodobnie niewielu zrozumie Twoją powyższą wypowiedź...

gandalfszalony

To miałeś ciekawe lekcję religii. Mnie o masonach nie uczyli.
Podstawowym symbolem jest kielnie i cyrkiel nie żartuj sobie. Nie che mi się pisać jakiś wypocin z pamięci więc zacytuję:
"Oko w trójkącie symbolizuje na płaszczyźnie duchowej lub boskiej Wielkiego Architekta Wrzechświata. Wedle niektórych symbol Wszystkowidzącego Oka nawiązuje do egipskiego hieroglifu "złego oka", przedstawiającego Ozyrysa, który był bogiem świata podziemnego i księciem zmarłych, będąc jednocześnie postrzeganym jako naczelny bóg zła. Warto nadmienić, że w okultyźmie Ozyrys i Horus (syn Ozyrysa) są to również imiona odnoszące się do samego Szatana . I tak na przykład zdaniem Williama J.Schoebelena znak "złego oka" jest uważany "przez wszystkich satanistów za symbol Lucyfera". "Oko Ozyrysa" (zwane też "Okiem Horusa") zostało przyjęte także przez masonerię jako jeden z jej najważniejszych symboli. Niektórzy interpretują emblemat Wszystkowidzącego Oka także jako symbol ustawicznej kontroli Iluminatów nad ich "wielkim dziełem" czyli budową, opartego na lucyferianiźmie, "...

Moderatorrr

heheh Moderatorrr - to się nazywa celnie wypunktować pieniacza, gratuluję!

ocenił(a) film na 8
Moderatorrr

Nigdy oko wpisane w trójkąt nie kojarzyło mi się z masonerią i pochodnymi. Od zawsze kojarzyło się z "okiem absolutu" i "okiem egipskiego boga słońca". To tyle z mojej strony.

Moderatorrr

dobrze wiedzieć, że w kościele w mojej parafii na suficie jest oko szatana :)

agn_agn

To nie jest śmieszne. Uważaj przed kim (albo raczej czym) klękasz.

Moderatorrr

Nie mówię, że to śmieszne- po prostu to stary kościół i owe malowidło posiada na suficie przed rzędem ławek :)

ocenił(a) film na 5
gandalfszalony

Nie manipuluj. Piszesz o Bogu i Trójcy Świętej całkowitą nieprawdę. Symbol ten odnosi się do WAW o którym pisze Moderatorr.

Arczi87

Ty kretynie!!! Jak ja takich ja ty nienawidzę! Bezmózgi parchu, zanieczyszczający internet fekaliami, ten symbol jest od dawna znany, w wielu kulturach są symbole oka a wy tępe, prawackie lemingi tylko o jednym, to już jest ku*wa nudne!!!! Masoni srasoni, idź wszo tępa na inne forum i tam płacz o masońskich symbolach baranie. Gówno w twoim łbie już na mózg nie zamieni trollu internetowy!!

Lady_Konsternacja

twoja matka musiała być dopiero parchem skoro takie gówno jak ty wydała na świat.

Arczi87

Hmm, to ja już wolę tych masonów od ludzi twojego pokroju...

doman18

nie popłacz się.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Lady_Konsternacja

Zebac oponenta potrafisz artystycznie!!!!!! Tylko czy traeba było tak brutalnie??Hej!

baca350

Sądzisz że jak takiego matoła jak arczi nie pieprznie się porządnie obuchem między oczy to zrozumie?

Wiatrak99

NIe znam cyca. Jestem z INNE ! Hej!

ocenił(a) film na 6
Lady_Konsternacja

och, nie. ta reakcja jest przesadna i w sumie jest zbyt wielkim zaszczytem. arczi jest sprawny intelektualnie inaczej i z pewnością pobiera z tego tytułu rentę z naszych podatków. ma swoje poczucie godności i dostęp do internetu w miłym ośrodku, w którym otoczony jest czułą opieką wykwalifikowanego personelu. ja bym go udusiła poduszką. i dlatego nie pracuję w takich miłych ośrodkach ;)

ocenił(a) film na 6
Arczi87

arczi, niuniu, powiedz coś jeszcze o masonach! albo o kręgach w zbożu. a najbardziej kocham kawałki o judeosatanistach! dawaj, złotko!

schschfikation

Wal się na ryj pajacu.


Bez odbioru

ocenił(a) film na 10
Arczi87

Arczi knurze twoja stara dupy dawala zeby cie na ludzi wychowac i to byl jej najwiekszy błąd.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones