PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4827}

Człowiek bez twarzy

The Man Without a Face
7,4 14 100
ocen
7,4 10 1 14100
Człowiek bez twarzy
powrót do forum filmu Człowiek bez twarzy

wątek wypadku poprowadzony w ten sposób, że to dzieciak molestował McLeoda i był wszystkiemu
winien
poza tym film zrobiony i zagrany przez awanturnika, alkoholika i antysemitę - też mi mentor!

tempus_frangit

Jeśli ten post jest efektem jakiejś traumy z dzieciństwa to szczerze współczuję. W innym przypadku ...... ehh nie ma sensu odpisywać.

kuba910

masz dzieci? no to se wyobraź, jak twoje dziecko jeździ rowerkiem na odludzie do domu jakiegoś samotnego pana i spędza z nim czas - co byś wtedy pomyślał? że "nie ma sensu odpisywać"?
do tego żeby myśleć trzeźwo nie potrzeba traumy z dzieciństwa, oderwij się chłopie od ekranu, wyjdź na zewnątrz, przeczytaj parę książek, idź na jakieś studia i je skończ, może ci się światopogląd poszerzy, a wyobraźnia rozwinie, bo na mój wpis zareagowałeś, jak stara baba z podlasia

tempus_frangit

"samotny pan-pedofil", "stara baba z podlasia", "Gibson-awanturnik, alkoholik i antysemita", posługujesz się samymi stereotypami, typowym pseudointeligenckim powtarzaniem gotowych schematów, kalkowaniem z ekranu własnie, od którego to ja rzekomo mam się oderwać. A jak nie myślę tak jak Ty, to oczywiście jestem troglodytą bez studiów (które de facto mam skończone, ale jakie to ma znaczenie czy mam mgr czy niepełną podstawówkę?), nieczytającym książek (znowu kulą w płot). itd

Jak dziecko jeździ rowerkiem do jakiegoś samotnego pana to rodzic powinien się tym zainteresować i jak ma obawy to zabronić dziecku tych wizyt. Jednym zdaniem zajmować się nim, opiekować i wychowywać. Żeby było jasne jestem za jak najsurowszym karaniem pedofili, ale przeciw nazywaniu relacji ukazanych w tym filmie "preludium do pedofili", bo to prowadzi to absurdu. Dziś normalni ludzie boją się odezwać do obcego dziecka na ulicy, żeby nie być posądzonym o jakieś niecne zamiary.


ocenił(a) film na 9
kuba910

Zgadzam się ewentualnie rodzic powinien zainteresować się tym panem kim jest itd.

kuba910

to po co odpisujesz,, erudyto? żeby podbić temat, na który nie ma sensu odpisywać?

tempus_frangit

Żeby zasygnalizować swój sprzeciw, bez wchodzenia w polemikę.

użytkownik usunięty
kuba910

Podoba mi się poziom Twoich odpowiedzi. Dobry przykład.
Dziękuję

To miłe z Twojej strony.
Nie ma za co.

użytkownik usunięty
kuba910

:-)))

ocenił(a) film na 8
kuba910

Piwa temu Panu! Gdzie się podziały w tych czasach zdrowe, normalne podejście? Coraz go mniej w ludziach.

ocenił(a) film na 6
tempus_frangit

poza tym film zrobiony i zagrany przez awanturnika, alkoholika i antysemitę - też mi mentor!
..................
też mi przygana toż to 100% Sarmata a nie ciota jakaś zgenederowana

tempus_frangit

Preludium pedofili...Kubuś Puchatek bez majtek...Paweł i Gaweł w jednym stali domu...Teletubiś z torebką.Opamiętaj się chłopie,zamknij swoje dzieci w piwnicy jak Fritzl albo zacznij się leczyć .Piszesz że masz fakultety ale poziom wypowiedzi temu przeczy.Poprawność polityczna to droga donikąd.

ocenił(a) film na 9
tempus_frangit

A co ty miałeś/aś trudne dzieciństwo tatuś lub dziadzio bawił się z tobą w wio koniku czy jak ?
1.Antysemitami jest około 75% Polaków mało tego w każdym kraju będą i byli antysemici bo każdy kto się zgadza z Żydami będzie w ich mniemaniu antysemitą
2.Alkocholizm racja a ile gwiazd w świecie muzycznym czy aktorskim nie było w nałogu?
3. Awanturnik bo potrafi walczyć o swoje

p.s. udaj się do lekarza i nie pisz bredni

ocenił(a) film na 9
Baal

Cudowny film. Reżyseria i przekaz filmu to majstersztyk.Dziś ponownie obejrzałem po ponad ok 20 lat. Gdy po raz pierwszy widziałem ten film byłem mniej więcej w wieku tego chłopca. Dziś mam 34 lata. Odnoszę rażenie, iż jestem jednym z głównych bohaterów filmu.... Nie wiem jakim ślepcem trzeba być aby pisać takie bzdury, iż jest to ''preludium pedofilii''. Widocznie miał Pan same pały z literatury i analizy tekstu.

ocenił(a) film na 9
helena218

Chyba nie do mnie to napisałeś ? no bo wiesz odpowiedziałeś mi a ja nie okresliłem tego filmu mianem preludium pedofilii

Baal

czy sprzeciw wobec kalumni antypolskich ze strony żydów jest antysemityzmem Polaków? Bo jeżeli tak to dziwne, że mało osób reaguje a pawlikowskiego jeszcze w pałacu prezydenckim przyjmują

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones