PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=280353}

Człowiek na krawędzi

Man on a Ledge
6,8 70 339
ocen
6,8 10 1 70339
5,7 6
ocen krytyków
Człowiek na krawędzi
powrót do forum filmu Człowiek na krawędzi

Ponieważ w dyskusji toczącej się u Mańka wszyscy prześcigają się w wytykaniu idiotycznych
scen cz elementów fabuły...wchodzę)
Brat ,który ma się włamać do skarbca spóźnia się na akcję...bo ulice były
zablokowane))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))

ocenił(a) film na 8
Marekgdapl

poczytaj o różnych akcjach przestępczych - ile bzdur popełniano albo z nieuwagi, albo też pod napływem adrenaliny...

ocenił(a) film na 4
witaltas

do rankingu dodałbym całe zakończenie, głupszego i bardziej naiwnego w życiu chyba nie widziałem.

ocenił(a) film na 5
diogdaily

A dla mnie największą bzdurą była przepustka na pogrzeb ojca jaką otrzymał Nick.

ocenił(a) film na 4
Marekgdapl

1. przetnij czerwony, to dla mnie chicior!
2. idźcie na 21 piętro, ja się nim zajmę,
3. wejście do skarbca przez kanał wentylacyjny,
4. dyskusje włamywaczy amatarów, np. nie wejdę...

eh, właściwie to szkoda się rozpisywać, bo niemal każda scena jest śmieszna i naiwna.

ocenił(a) film na 2
JacekSzulc

indeed :)

ocenił(a) film na 2
Marekgdapl

Poczytałem...poczytałem.Idiotów wśród przestępców nie brakuje.Wśród scenarzystów też ich dostatek))))))))))))))

ocenił(a) film na 4
Marekgdapl

Ten film to jedna wielka bzdura. Np. scena rozbierania się do bielizy w czasie włamania. I zbliżenie na tyłek aktorki. Bzdura...

Kaiser_3

Bzdurą jest Twoja wypowiedź.
Musiała się jakoś zmieścić w ten kombinezon, widocznie w ubraniu by nie dała rady.
A poza tym zbliżenia na tyłek nie było, pokazali Ją tylko od tyłu z perspektywy Jej chłopaka i wszystko.

ocenił(a) film na 4
szarobury1321

A po co taki ciasny kombinezon?
Ze zbliżeniem masz rację. Sprawdziłem.
Widocznie to moje oko zrobiło zoom-in :D

ocenił(a) film na 5
Marekgdapl

1. Amerykanie nie maja odpowiednich teleobiektywów, żeby dokładnie zobaczyć twarz gościa - prościej zrobić test DNA.
2. Policja zostawia "skoczka" samego, żeby sobie w tym czasie porozmawiać o pierdołach.
3. Diament lepiej zabrać do kieszeni, zamiast zostawić w wypasionym sejfie, z którego nie udało się go ukraść :)))
4. Jak jesteś niebezpiecznym zbiegłym przestępcą i skoczysz z dachu na chybił-trafił, to policja zamiast cię zaraz złapać będzie raczej zajmowała się gapiami.
5. Na końcu w Nicka celuje tylko jeden policjant, a jego koledzy rozglądają się nie wiadomo po co - zwykle celują WSZYSCY.
6. Może lepsze byłyby kajdanki założone na pogrzebie jednak z tyłu? Film skończyłby się już 10 minucie :)

Dlaczego scenarzysta jest aż takim takim idiotą?

filmfilm

Bardzo ładnie wszystko ująłeś.
Co do skoku z 21 piętra dodam tylko że ma Nick ma bardzo dobre warunki fizjologiczne iż skacząc z takiej wysokości bez żadnego zawachania biegnie za starcem.

Ogólnie ciekawość mnie dopytuje skąd szef operacji znał wszystkie kody i hasła w Englanderze. Prowadził przecież sprawę skoczka a nagle się okazało że jest chyba jednocześnie szefem ochrony. Albo ja źle to kminię.

ocenił(a) film na 2
pirco

Błagam...warunki fizyczne, a nie fizjologiczne))))

użytkownik usunięty
filmfilm

też dostrzegałem te wszystkie nonsensy, traktując to jako naiwne kino. ale ogólnie film daje radochę i odpręża, jak ktoś szuka czegoś ambitnego to chyba nie tu ? może coś na miarę "Girl With a Pearl Earring" :>

filmfilm

Ad.3. Z nerwów człowiek robi różne głupoty. Jestem w stanie uwierzyć.

ocenił(a) film na 8
Marekgdapl

Taki temat można założyć w każdym filmie BEZ WYJĄTKU, to normalne. Stwórz fabułę dla filmu bez błędów, nieścisłości a będę ci składał pokłony.

jaffat

Ten tytuł to "Szósty zmysł"

ocenił(a) film na 2
jaffat

Bzdura.
I jeszcze jedno...temat ten znalazł się przy tym filmie, ponieważ wśród licznych produkcji,którym zdarzają sie mniejsze czy większe wpadki,tutaj mamy ich rekordowe nagromadzenie.

ocenił(a) film na 2
jaffat

BIUTIFUL, Before the Night Falls, Fa Yeung Nin Wa, choćby... ;)

użytkownik usunięty
Marekgdapl

prawda jest taka ze bohater nie powinien juz przeżyc "przemielenia" przez rozpedzona lokomotywe i calej reszty by nie bylo

Marekgdapl

chcesz film bez błędów to obejrzyj jakis film biograficzny...

ocenił(a) film na 2
pyra99

A skąd wyssany pogląd, że filmy biograficzne nie mają błędów?
Tylko dlatego komentuję ten film w ten sposób,ponieważ w gatunku sensacja ustanowił on,moim skromnym zdaniem rekord jeżeli chodzi o liczbę bzdur zawartych w jednym filmie.Oczywiście nie mieszajmy do tej konkurencji filmów klasy B,C oraz z Bangladeszu))))

ocenił(a) film na 4
Marekgdapl

true...

Brat_Dextera

początek filmu zapowiadał się naprawdę nieźle, ale końcówka to jakaś parodia...

ocenił(a) film na 7
plnddk

Ludzie, to nie jest historia oparta na faktach, czepiacie sie o boze... Jak ktos wyzej powiedzial to jest klasyczny film na piatkowy wieczor, nie jest to arcydzielo ale milo sie spedza czas, przynajmniej mi i nie tylko o czym swiadczy ocena. A jak ktos szuka wybitnych filmow bezblednych to nie tu...

Marekgdapl

No i? Co w tym dziwnego że ulice były zablokowane? Chyba to normalne?

ocenił(a) film na 2
impaler1

A nie należało przewidzieć,że tego rodzaju akcja spowoduje utrudnienia w ruchu w obrębie centrum?))))))))))))))

ocenił(a) film na 1
Marekgdapl

Wlamywacze bez rekawiczek lol

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones