PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=468252}

Człowiek na linie

Man on Wire
7,4 13 783
oceny
7,4 10 1 13783
7,6 18
ocen krytyków
Człowiek na linie
powrót do forum filmu Człowiek na linie

Co w tym jest ciekawego ? Jak dla Mnie nic !
Facet może spokojnie występować w programie “Mam talent”
Ale nic po za tym…

Komu po co ?i dla kogo …
Ogólnie szkoda czasu !

Za co Oscara ? Bez sensu !

ocenił(a) film na 10
con_desiros

musisz miec bardzo szare zycie .

użytkownik usunięty
Ralph_S_

Bezbłędny komentarz. 10/10!

con_desiros

komu po co?i dla kogo ... - dla tych, którym po obejrzeniu filmu możne przemknie przed głowe myśl, że nie ma rzeczy niemożliwych, że trzeba brnąć do celu, spełniać swoje marzenia i nie zniechęcać się (niestety chyba nie dla Ciebie)

ocenił(a) film na 9
__Madzia__

brawo Madzia :), fajnie ze sa jeszcze ludzie ktorzy chca zdobywac swiat, w odroznieniu od tych co swiat zdobywaja przed TV

con_desiros

Oczywiście,przecież to jest całkowicie normalne.Na pewno mógłbyś zrobić to samo w każdej chwili i nie sprawiłoby Ci to najmniejszego problemu.
Proponuję poszukać w bardziej "ambitniejszych" tytułach.
Zacznij najlepiej od: "O dwóch takich co ukradli księżyc".Myślę,że będziesz zachwycony...

ocenił(a) film na 9
con_desiros

piękny wspaniały dokument
właśnie skończyłam oglądać
zabrakło słów by cokolwiek napisać może tylko tylko, żebyście koniecznie zobaczyli te drogę do realizacji marzeń

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
BigDadddy

... o tobie tego nie można powiedzieć ... w końcu jesteś Big ...

con_desiros

Widocznie nie zrozumiałes filmu załuwaz ze on od początku dąłżył do swojego marzenia i je spełnił chociarz dla 99% ludzi byłby to niemożliwe... wiec jeżeli dla ciebie ten gosciu nadaje sie tylko do Mam Talent to gratuluje...

ocenił(a) film na 8
con_desiros

"Słąby"- z nagłym pożądaniem pampersa-to byłbyś ty..osiągnąłwszy choćby dach jednej z wież..

ocenił(a) film na 1
con_desiros

dokladnie dla mnie tez szkoda czasu na ten film.
Dla mnie film tez nie jest ciekawy.Co jest ciekawego w facecie , ktory chodzi sobie po linie?Malo takich w cyrku?Poza tym zwykli ludzie tez moga sobie chodzic po linie, tylko ze z asekuracja;) ;p.W programach typu Fort Boyard albo nawet w polskiej edycji top model;) hehe
Nie wiem dlaczego ludzie sie tym tak podniecaja.Fakt faktem ze facet mial nie rowno pod sufitem i byl cholernie odwazny i zawziety w realizacji marzen,ale czy nie widzicie ze juz multum takich filmow powstalo?
Nie wiem z jakiej racji dostal Oscara,chyba tylko dlatego ze jako cel wybral sobie WTC,a wiadomo ze dla Amerykanow to caly czas poruszajacy temat.

ocenił(a) film na 8
luckygirl23

Może parę konkretów z różnych perspektyw:
1. Facet chodzi bez żadnej asekuracji po linie rozpiętej na wysokości ponad 400m (bez barierek bałbym się nawet podejśćdo krawędzi i spojrzeć w dół)
2. Z ziemi nie widać liny, więc jest to facet który chodzi po niebie (czy to nie jest piękny widok, nawet gdy chodził po względnie nizutką notre dame?)
3. Facet realizuje swoje marzenie, które brzmi: "Chcę przejść po linie między najwyższymi budynkami na świecie - WTC" (czyli pójdę sobie na dach,rozepnę linę i się przejdę - brzmi to abstrakcyjnie, jeśli nie głupio, a jednak było to możliwe)

I nie pier***cie że to nic, a jak już musicie to idźcie na forum onetu pisać że małysz znów kompromituje polskę, albo że kubica to mógłby co najwyżej traktorem jeździć, a nie tu takie pierdoły pisać

ocenił(a) film na 1
Covaleux

skocze z samolotu jak Ikar bo takie mam marzenie,czy wtedy tez bede slawna i beda mnie podziwiac inni:D?wkoncu kazdy pewnie chcialby latac;).

rownie dobrze moge latac motolotnia,samolotem,helikopterem, ze spadocgronem itp. ale mi sie umanilo ze mam marzenie zeby latac:D hehe.

P.S chcialam zaznaczyc absurd marzenia czlowieka na linie;p

luckygirl23

Absurdy to ja widzę w tej wypowiedzi. Za kolegą wyżej również proponuje dla Ciebie Onet.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
Ralph_S_

to mi wytlumacz czego nie zrozumialam :D

ocenił(a) film na 10
luckygirl23

Przepraszam, trochę za mocno wyskoczyłem z tymi tekstami. W racając do filmu, zrobiłas kiedys cos naprawde szalonego ?

Ralph_S_

Jesteś chamski. Chamski jesteś, bo jesteś prymitywny. Prymitywny jesteś bo taki się urodziłeś ... Kropka

luckygirl23

filmu nie oglądałam, ale naszło mnie tkaie jedno spostrzeżenie, że marzenia nie mogą być absurdalne. nie ma czegoś takiego, bo marzenia same w sobie są absurdalne, więc każde marzenie jest absurdalne juz z założenia

aha i w ogóle nie można ich kategoryzować a co dopiero dzielić na lepsze/gorsze, sensowniejsze/mniej, bo jak wiadomo człowiek pozbawiony marzeń to człowiek umarły

Covaleux

... " z ziemi nie widać liny, więc jest to facet który chodzi po niebie " ... Mam dla ciebie jeden konkret z jednej perspektywy: jesteś osiołkiem, a taki traktorem nie pojedzie ... ale marzyć możesz ... podobno marzenia się spełniają ...

ocenił(a) film na 5
con_desiros

ja się po części zgodzę, bo sam wyczyn niczego sobie ale ogólnie film dupy nie urywa. Widziałem o wiele ciekawsze dokumenty.

con_desiros

nie oglądałem filmu i nie mam zamiaru ... popieram con_desirosa ... a wszystkim, dla których wyznacznikiem "koloru" życia i zdobywania świata są tak idiotyczne przedsięwzięcia, szczerze współczuję ...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones