PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=487409}

Człowiek o żelaznych pięściach

The Man with the Iron Fists
5,3 13 242
oceny
5,3 10 1 13242
4,2 4
oceny krytyków
Człowiek o żelaznych pięściach
powrót do forum filmu Człowiek o żelaznych pięściach

udało mi się wytrzymać raptem 20 minut. Słabo nakręcony, obrzydliwe, puste sceny, bezkształtne
dialogi.... Koszmar!!!!

ocenił(a) film na 7
a.step

Mało widziałeś filmów.

a.step

Rany to mało widziałeś, albo masz " zaledwie kilka miesięcy" wróć do mamusi i cycorka possij.

ocenił(a) film na 1
rybkazelik

Jest wiele gorszych filmów, ale większość z nich ma bud'żet 15 dolarów, więc nie warto porównywać. Z filmów o porównywalnym bud'żecie do tego i gorszych aż tak wiele nie ma.

ocenił(a) film na 7
a.step

Filmu nie widziałem, więc nie oceniam. zastanawiam się tylko jak można ocenić cały film jak widziałeś tylko 20 min ? możesz co najwyżej napisać, że to najgorsze początkowe 20 min jakie widziałeś :P

ocenił(a) film na 3
Bowek

obejrzałem caly film, jest totalnie do bani, widzialem gorsze, ale ten jest naprawde ochydny

ocenił(a) film na 7
BEN_4

no posłucham i zaoszczędzę dwie dyszki. Miałem go kupić na allegro, ale tak zgodnie wszyscy go krytykujecie ze typ razem posłucham :)

ocenił(a) film na 3
Bowek

zwłaszcza, że po tych 20 min film trochę(ale nieznacząco) podnosi poziom(Crowe). szkoda filmu bo postacie wymyślone nawet niczego sobie

ocenił(a) film na 1
a.step

gratuluje!!
ja nie dałem rady nawet 20 minut

a.step

Ja wytrzymałem cały i uważam to za duży sukces, bo film był durny i nudny.

ocenił(a) film na 1
a.step

To dobrze, że odpuściłeś, bo tendencja jest spadkowa...

ocenił(a) film na 7
beniaminGT

Super fil jeden z lepszych

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones