PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=490933}

Człowiek sukcesu

Solitary Man
6,1 4 961
ocen
6,1 10 1 4961
Człowiek sukcesu
powrót do forum filmu Człowiek sukcesu

Nie wiadomo co gościu wybrał, poszedł do byłej żonki czekającej w samochodzie czy może poleciał za kolejną studentką? Jak wy myślicie?

ocenił(a) film na 7
bartu1986

Mysle ze to drugie, aczkolwiek rezyser umyslnie tak zrobil. Dal wybor nam widzom.

ocenił(a) film na 7
Dawid_1220

Jak się skończył film? Oglądałem z nagrania z Polsatu i urwało się przed końcem filmu.
Skończyłem oglądanie jak spotkał się z żoną na ławce.

ocenił(a) film na 7
Darsen

Spojler. Straciles pare minut, co najwyzej. Czemu sie urwalo? skonczyl sie tak, ze nie wiadomo jak potoczyly sie jego dalsze losy.

ocenił(a) film na 7
Dawid_1220

Nagranie się skończyło ;) Film miał zacząć się o 22.35 a Polsat puścił go 5-6 minut później. Za dużo reklam przed i w trakcie filmu, źle wyliczyli czas.

ocenił(a) film na 7
Darsen

Cos wymyslasz chyba. Nie zawsze filmu sa puszczane punktualnie, ale to nie znaczy ,ze nie zostaja wyemitowane do konca. Ostatnia scena- Douglas siedzi na lawce, oglada sie za mloda, atrakcyjna kobieta, a jego zona siedzi w aucie.

ocenił(a) film na 7
Dawid_1220

Nagrywałem z kablówki UPC, film miał być od 22.35 do 0.10 według programu.
0.10 miał się zaczynać inny program. A że Polsat miał opóźnienie, to film skończył się 0.15. Dlatego nagrywanie u mnie się zakończyło, a w telewizji film leciał dalej. Nigdzie nie pisałem że film nie był puszczony do końca, tylko że skończyło się nagranie.

ocenił(a) film na 7
Darsen

To juz wszystko jasne. Jednym slowem przejechales sie na nowej technologii. Po za tym godziny rozpoczecia i zakonczenia trzeba traktowac z dystansem. Film zawsze konczy sie wczesniej, anizeli jest napisane w programie telewizyjnym.

bartu1986

moim zdaniem wsiadł do samochodu. Wskazuje na to scenariusz - Ben w końcu uświadomił sobie, że był szczęśliwy i spełniony do tej feralnej wizyty u lekarza - jego firma prosperowała, miał kochającą rodzinę, żonę. Niczego więcej nie potrzebował. Wszystko co miał, utracił przez podjęcie decyzji o zmianie dotychczasowego trybu życia. To wynika z końcowej rozmowy na ławeczce, ale to otrzeźwienie przyszło wcześniej, po spotkaniu z byłą żoną w jej apartamencie, która na pytanie Bena czemu niczego nie zmienia w domu, nie wyrzuci nawet starej poduszki, odpowiedziała "nie wyrzucam tego co działa. Ty tak".

tadmar8

Tak. Identycznie zinterpretowałem końcówkę. Rozmowa z przyjacielem na ławce, przed wizytą w szpitalu, dała również do myślenia, że główny bohater zaczyna się zmieniać.

ocenił(a) film na 7
tadmar8

Wcale nie powiedziała mu wprost: "ty tak", to stwierdzenie i tak było dla niego jasne i widać było, że dotarło do niego...

bartu1986

Niestety ten zabieg z uciętym zakończeniem jest zbyt często wykorzystywany. Generalnie cała przedstawiona historia wskazuje na to, że na koniec filmu musiał wsiąść do samochodu żony - scenariusz, co do tego był bardzo sugestywny - co nie sprzyja kończeniu filmu w taki sposób. Szkoda że fajny, zły, cyniczny bohater, który pluł życiu w twarz (może trochę za mocno powiedziane), im bardziej zbaczał, tym scenarzysta się nad nim pastwił. Wydaje mi się że jest dużo filmów o podobnej tematyce i wszystkie kończą się jednakowo, aż do porzygu. Życzyłbym temu filmowi, by zakończenie nie było ucięte a Douglas powinien pobiec za kolejną spódniczką - wtedy film wyróżniłby się czymkolwiek.

ocenił(a) film na 7
bartu1986

Jestem przekonana, że poszedł do samochodu, to co się zdarzyło dało mu niezłą nauczkę, owszem tęsknie spojrzał za długo nogą dziewczyna, ale sądzę, że wygrał rozsądek.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones