PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=305388}

Człowiek ze stali

Man of Steel
6,4 134 750
ocen
6,4 10 1 134750
5,0 28
ocen krytyków
Człowiek ze stali
powrót do forum filmu Człowiek ze stali

5/10

ocenił(a) film na 5

wolę filmy Marvela przynajmniej są zabawne a tu jedna wielka smuta :P

ocenił(a) film na 5
rei_hino17

Jestem podobnego zdania. MoS jest efektowny, żeby nie powiedzieć efekciarski, i tyle. A był potencjał na b. dobry film. Ode mnie 5 z sentymentu do komiksu.

ocenił(a) film na 10
zigrin_00

Więc powinno byc 10 bo to najlepszy Superman na duzym ekranie

ocenił(a) film na 10
rei_hino17

Wiesz, niektóre filmy o superbohaterach takie mają być - Batman, Superman, Watchmen, Hulk no i nowy Captain America, nie musza byc smieszne zeby byly swietne i trzymaly w napięciu ale ja wiem ze lubisz same komedie romantyczne i nie potrafisz sie wczuć :)

ocenił(a) film na 5
Himiteshu

Człowiek zw stai jest po prostu durny i bezsensowny raz mówią jedno a zaraz robią zupełne przeciwieństwo

ocenił(a) film na 10
rei_hino17

Przykłady proszę

ocenił(a) film na 5
Himiteshu

https://www.youtube.com/watch?v=WuMJlVv-J4M proszę wymieniła bym ale za dużo pisania a trafiłam na recenzję która w pełni oddaje głupotę tego filmu
https://www.youtube.com/watch?v=ODnDU2kFRtQ i jeszcze tu https://www.youtube.com/watch?v=2DMu62j2Nkc i tu dodać coś więcej

Himiteshu

Proszę, nie porównuj "Man of Steel" z "Captain America: Winter Soldier", zwłaszcza jeśli mowa o humorze. Przecież MoS to kolejny film DC robiony przez ludzi z czopami w dupach, w którym praktycznie wszyscy bohaterowie chodzą jak na zatwardzeniu. Ten nastrój czasem mnie irytował już w "Batmanach" Nolana, a co dopiero przy kiczowatym z samej definicji Supermanie, którego przedstawienie z takim patosem i powagą, jakby był nie wiadomo kim, skutkuje wrażeniem autoparodii. Z kolei "Winter Soldier" był świetnie zrównoważony - film zrobiony na poważnie, ale nie brakowało w nim uzasadnionego dowcipu i lekkości, np. w relacjach bohaterów. Wszystko na swoim miejscu - tego samego nie powiem o MoS.

ocenił(a) film na 10
Peeves

Dla mnie Man of Steel to Superman na jakiego czekałem, tyle

rei_hino17

Taki klimat filmu poza tym ten temat to kolejna wojna marvela i dc ??? ja lubie obie serie i nie wiem czemu fanatycy z marvela i dc robią sobie na złość potem się dziwić że filmy mają takie słabe oceny ........

ocenił(a) film na 7
wort801

To się nigdy nie skończy, zawsze będzie DC vs Marvel bo ludzie lubią sie kłócić, wyzywać, trollować itp. Niestety trzeba z tym żyć.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 4
rei_hino17

dokładnie tak; ode mnie aż "4" za widowiskowość i tylko "4" za sztuczność tej widowiskowości... Marvel rządzi - jest akcja i poczucie humoru a tu epickość i patos na siłę

ocenił(a) film na 10
arcino

Wiesz, w koncu to dramaty...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones