PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=305388}

Człowiek ze stali

Man of Steel
6,4 134 757
ocen
6,4 10 1 134757
5,0 28
ocen krytyków
Człowiek ze stali
powrót do forum filmu Człowiek ze stali

Film słaby.

ocenił(a) film na 3

Zwlekałam z zobaczeniem tego filmu i chyba miałam rację. Typowe dla takich produkcji jest to, że jest wiele patosu, podniosłych chwil i w ogóle amerykańskiej dumy, jednak przy tym filmie, człowiek siedzący przed ekranem tego nie czuje, tylko myśli wtf? Im bardziej było dramatycznie, tym bardziej chciało mi się śmiać. Szkoda mi Henrego Cavill - znam go z wielu innych ról, lepszych i ciekawszych. Tu, cóż, zmarnował się. I czy mi się wydaje czy jakoś go odmłodzili? Przez ten całkowity brak zarostu wyglądał jak chłopaczek. Jednak nie czepiam się do tego. Niektórzy piszą, że to najlepszy film o supermenie. Nie wiem, nie jestem fanką tego bohatera. Widziałam różne filmy, ale nie uważam, żeby akurat ten się jakoś specjalnie wyróżniał. MI się ten film wydawał mało spójny, przeskoki w akcji, raz tu, raz tam. Na koniec dużo rozwalania i pytanie do fanów, Supermen kiedykolwiek kogoś zabił? Mi się film nie podobał, ale kimże jestem, marnym pyłkiem. Pozdrawiam.

mnulka

Słaby film powiadasz? No to rzecz gustu, mnie się bardzo podobał, akcja, świetna muzyka wszystko się zgadza. Zwłaszcza gdy ktoś oglądał w kinie. W porównaniu do "Superman: Powrót" to film jest dobry i fajnie się ogląda. Co do twojego pytania czy Superman zabijał to zdarzało mu się ;)

ocenił(a) film na 3
jacob_filmweb

Pytam o zabijanie bo jakoś to do niego nie pasuje a z innych filmów nie pamiętam... Film mam nagrany więc obejrzę go jeszcze raz. Odpalę kino domowe, żeby przybliżyć wrażenie z kina. Może docenię?

mnulka

Film jest naprawdę dobry, biorąc pod uwagę resztę filmów o supermanie to ta ekranizacja jest godna obejrzenia i samego przedstawienia tej kultowej postaci. Wreszcie jakiś porządny film o człowieku ze stali. I faktycznie oglądając w kinie film wbijał w fotel, i lepiej obejrzeć go w dobrej jakośći na dobrym sprzęcie ;)

ocenił(a) film na 3
jacob_filmweb

Mam nagrane na dekoderze nc+ na kanale hbo więc chyba jakość jest dobra i kino domowe też mam ok, zasłonię okna i będzie jak w kinie. Może nawet jeszcze dziś? W sumie nic mnie nie powstrzymuje. Tydzień jestem uwięziona w domu więc... Pozdrawiam.

mnulka

to w takim razie miłego seansu życzę! i głośniki na max, żeby móc słyszeć muzykę zimmera! :)

ocenił(a) film na 6
mnulka

Zależy na jakim TV, bez minimum 50 cali i full HD raczej nie docenisz

ocenił(a) film na 3
Danio31b

Hmmmmmm, faktycznie, mam tylko 41 albo 42... Z tym może być problem. Tu się w pełni zgadzam;)

ocenił(a) film na 10
mnulka

Mam nadzieję, w tym filmie Kal Ela pokazali jako "zwykłego" człowieka który też ma swoje problemy egzystencjonalne i musi dokonywać trudnych decyzji, jak na przykład zabicie Zoda

ocenił(a) film na 10
mnulka

Faktycznie do Supermana zabijanie wrogów nie pasuje, ale właśnie dlatego zakończenie filmu jest bardzo dobre.

W komiksach eS zabił chyba tylko Zoda i Doomsdaya. Ale ten ostatni później zmartwychwstał. xD W starym filmie Superman II Kal też zabił Zoda, także można powiedzieć, że tradycją jest uśmiercanie tego bohatera i fanów komiksów nie powinno to dziwić. O ile wiem, Zod nigdy nie zmartwychwstał w przeciwieństwie do wielu innych komiksowych villainów, którzy notorycznie powracają. :)

ocenił(a) film na 10
mnulka

Dla mnie to idealny Superman, taki na jakiego czekałem, w którym nie ma patosu bohatera, głupiego uśmiechania się, loczka na czole i amerykańskości. Więc tym bardziej dziwią mnie Twoje słowa, taki ( zły ) był Superman Returns. Tutaj żadna scena nie nużyła, świetna muzyka która budowała napięcie no i origin story godne Batman Begins. Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones