PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=305388}

Człowiek ze stali

Man of Steel
6,4 134 701
ocen
6,4 10 1 134701
5,0 28
ocen krytyków
Człowiek ze stali
powrót do forum filmu Człowiek ze stali

Korzystając z wolnego nadrabiam filmowe zaległości, obejrzałem właśnie ,, Kapitan Ameryka; Zimowy żołnierz,, i zastanawiam się nad któryms z powyższych


ludwikson

Człowiek ze stali zdecydowanie! :)

ocenił(a) film na 3
ludwikson

Mroczny Świat to fajne, zabawne kino rozrywkowe, nie idealne, nawet nie bardzo dobre, ale wciągające i mimo błędów oraz lekkiego, może aż zbytnio, wydźwięku daje radę jako sequel Thora.
Man of Steel to mimo wszystko jedna z najgorszych adaptacji kina superhero, sztuczne i patetyczne, pełne ogromnych dziur fabularnych i idiotyzmów. Jeśli ktoś jest prawdziwym fanem Supermana, to ten film nie jest dla niego, jeśli jednak potraktuje go luźno i bez oczekiwań, może być niezły, gdyż druga połowa filmu to fabuła a'la Dragon Ball Z, czyli totalna bijatyka i bezsensowne niszczenie miasta pośród świetnych efektów specjalnych.

Frieza

"totalna bijatyka i bezsensowne niszczenie miasta pośród świetnych efektów specjalnych" takie opinie mnie rozwalają. A czego się spodziewać po filmie o Supermenie? Dramatu psychologicznego? No ludzie..

ocenił(a) film na 3
jacob_filmweb

Oglądałeś może taki mało znany film, jak Mroczny Rycerz? Tam owszem, były bijatyki, pościgi, wybuchy itp., ale to wszystko miało sens, jeśli coś się działo, to z jakiejś przyczyny, Batman nie latał w środku miasta z wyrzutnią rakiet i nie ładował w Jokera nie bacząc na to czy ktoś zginoe czy nie. Rozwój postaci przebiegał wzorowo, ich historie były znakomite, relacje pomiędzy ludźmi były realne. Oba filmy mają tego samego człowieka u władzy - Chrisa Nolana, który jednak w Mrocznym Rycerzu stworzył coś fantastycznego, a Snyder we współpracy z nim nie, więc tak - spodziewałem się głębszego i lepszego filmu, bo Superman to nie tylko ktoś na wzór Hulka, który uwielbia rozwalać, a tutaj przedstawiono go jako beznamiętnie niszczącego wszystko, nierozgarniętego kolesia.

Frieza

Może i masz rację, ale jakoś nigdy nie porównywałem tych dwóch filmów.

Frieza

Hulk jest bardziej rozgarnięty od Supermana Snydera.
1 przykład: Superman rzuca sie na Zoda,rozwalają kilka budynków na gruz po czym Superman mówi do cywili żeby szli do budynków bo na zewnątrz jest niebezpiecznie -,-
2 przykład: Ostateczna walka Zoda z Supermanem. Znajdują się w części miasta gdzie nie ma już cywili(bo Superman zadbał o to,rozwalając ludziom dach nad głową). Supermanowi jest mało oczywiście,zamiast stoczyć walkę w opustoszalym miejscu to rzuca się na Zoda i lecą tam gdzie da się coś jeszcze rozwalić.
Pomyśleć że to ta sama postać która pozwoliła umrzeć swojemu ojcu bo słuchała jego idiotycznych rad...

ocenił(a) film na 6
ludwikson

Thor lepszy, niestety.

ludwikson

Oba filmy słabe jak na świat do wykorzystania. Mimo wszystko poleciłbym bardziej Człowieka ze Stali.

ocenił(a) film na 5
ludwikson

Thor jest prostą, niezobowiązującą rozrywką na dwie godziny. Obejrzysz, zobaczysz ładne efekty, czasem się pośmiejesz.
W wypadku MoS cóż... efekty dalej są ładne, ale poza tym ciężko o zalety. Dostaniesz męczącą i nudnawą patetyczną historię pełną nielogiczności i głupoty.

ludwikson

"Thor" ZNACZNIE lepszy.

ocenił(a) film na 7
ludwikson

Obejrzyj oba filmy :D jak dla mnie oba są na równi jeśli chodzi o taką sobie fabułę i dobre efekty specjalne.

ocenił(a) film na 8
ludwikson

man of steel -wlasnie jestem po seansie, pozytywnie zaskoczony -dla mnie bomba!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones