Brain Donors

Film rozpoczyna się dosyć brawurową gonitwą głównego bohatera Rolanda T. Flakfizera za karetką pogotowia... Roland jest wszędobylskim, ... czytaj dalej

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły. Możesz go dodać.

pokaż:
 oceń grę aktorską:
Bob Nelson Bob Nelsonjako:Jacques
Mel Smith Mel Smithjako:Rocco Melonchek
$related.related George De La Penajako:Roberto Volare
John Savident John Savidentjako:Lazlo
$related.related Spike Alexanderjako:Alan Grant
Juliana Donald Juliana Donaldjako:Lisa Le Baron
Nancy Marchand Nancy Marchandjako:Lillian Oglethorpe
Teri Copley Teri Copleyjako:Tina
zobacz pełną obsadę

ocena aktorów w filmie

John Turturro
rola: Roland T. Flakfizer
7,9 9 głosów
Teri Copley
rola: Tina
7,0 1 głos
Eddie Griffin
rola: Posłaniec
7,0 1 głos
Bob Nelson
rola: Jacques
6,5 4 głosy
Mel Smith
rola: Rocco Melonchek
5,0 3 głosy
John Savident
rola: Lazlo
1,0 1 głos
Juliana Donald
rola: Lisa Le Baron
1,0 1 głos
Franklin Cover
rola: doktor
1,0 1 głos

Film rozpoczyna się dosyć brawurową gonitwą głównego bohatera Rolanda T. Flakfizera za karetką pogotowia... Roland jest wszędobylskim, aczkolwiek mało zarabiającym adwokatem, który trudni się dorwczo wszelkimi sprawami sądowymi jakie tylko zdoła znaleźć. Pomyślny dla niego zbieg okoliczności sprawia, że jeden z jego byłych klientów (poniekąd dobrze sytuowany), który niestety zmarł, poleca w swojej ostatniej woli odszukanie Flackfizera. Podczas odczytywania testamentu zmarłego okazuje się, że jego życzeniem było stworzenie baletu z udziałem największych artystów tej dziedziny. Roland postanawia razem ze swoimi przyjaciółmi (spotkanym nieco wcześniej taksówkarzem oraz zwolnionym przez rodzinę zmarłego służącym) postanawia podjąć się tego zadania... Tym chętniej, kiedy okazuje się, że zmarły przenaczył dla twórcy i dyrektora baletu dosyć okrągłą sumę.... 

pozostałe informacje

muzyka:
zdjęcia:
studio:
  • Paramount Pictures
  • Zucker Brothers Productions
inne tytuły:
(więcej...)
  • Na pierwszym przyjęciu widzimy jak Jacques żongluje hustkami. Następnie nagle widzimy go tuż za plecami Flakfizera. W kolejnym ujęciu znów jednak znów żongluje.
  • Kiedy Flakfizer i chłopaki opuszczają dom aby dostać się do szpitala, garnitur głównego bohatera jest koloru puprurowego. Kiedy wysiada z samochodu na szpitalnym parkingu zmienia kolor na czarny/szary. W następnym ujęciu garnitur znów jest purpurowy. Błąd ten poprawiono dopiero, gdy film wyszedł w wersji DVD.
  • Kiedy Lazlo (prawnik) zostaje uderzony wazą (w przejściu między pokojami), odłamki rozsypują się wszędzie. W następnym ujęciu, gdy przez te same drzwi przechodzi Flakfizer oraz pani Oglethorpe nie widzimy już żadnych kawałków stłuczonej porcelany.

forum (89)

zobacz wszystkie tematy na forum

Dowiedz się więcej o