PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4771}

Czarna lista Hollywood

Guilty by Suspicion
6,6 2 638
ocen
6,6 10 1 2638
7,0 3
oceny krytyków
Czarna lista Hollywood
powrót do forum filmu Czarna lista Hollywood

Ten film mnie przeraził, prawda naprawde boli. Jak można tak człowiekowi złamac życie. Chociaż w USA to normalne. Podziwiam tworców, że mnieli odwage to nakręcic!

carl_ina

A jak można bombardować cywilne budynki na Ukrainie? Znowu martyrologia żydowskich filmowców z czasów ścigania komuchów w Stanach, a kim jest komuch widzimy dzisiaj patrząc na Putina. Czerwonych należało niszczyć w zarodku, ktoś kto ich popierał niech nie płacze, że ponosi konsekwencje i jest ścigany, są czystym złem. Ci tak źle traktowani w czasach macccarthyzmu dzisiaj broniliby Putina.

ocenił(a) film na 7
ajron1960

Nazywanie Putina akurat komuchem nie ma większego sensu. To jest rosyjski gangster i imperialista, produkt bardziej subkultury więziennej (do której chętnie nawiązuje w swoich wystąpieniach) niż bolszewizmu. Z całej ideologii dawnego ZSRR pozostała mu tylko tęsknota za supermocarstwem – które teraz próbuje odbudować.

rpm100

Podobają mi się dyskusje na filmwebie, że po 18 latach ktoś odpisuje na komentarz odnosząc się do bieżących realiów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones