PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=39172}

Czarnoksiężnik II

Warlock: The Armageddon
6,2 1 771
ocen
6,2 10 1 1771
Czarnoksiężnik II
powrót do forum filmu Czarnoksiężnik II

Świetny !!

ocenił(a) film na 8

Polecam obie części. Oczywiście nie ludziom stawiającym na efekty, bo jednak to dość stare filmy i efekty w nich są na dzisiejsze czasy śmieszne. Jednak nie efekty są głównym atutem filmu tylko klimat, a tutaj go nie brakuje. Sands zwala z nóg jako zły czarnoksiężnik. Nieco denerwują fragmenty filmu o druidach, które niestety pozostawiają wiele do życzenia, ale za to sceny z czarnoksiężnikiem w pełni to rekompensują. Jak dla mnie obie części to klasyka.

użytkownik usunięty
Sickman

Ja się z tym nie zgadzam.

Efekty jak na tamte czasy są właśnie bardzo dobre, natomiast film jest tak przedstawiony i wykonany pozostała reszta jakby się ktoś w ogóle nie znał na filmie. Aktorzy się zachowują jakby mieli kij od miotły w tyle a klimat to tam chyba jest tylko równikowy, geograficzny.

Sickman

KLASYKA i to pełną gębą! jeśli komuś spodobała się pierwsza część to koniecznie musi oglądnąć "dwójeczkę"! ja bylem mile zaskoczony! ( nie dajcie się zwieść krytykom:) )

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones