PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=39172}

Czarnoksiężnik II

Warlock: The Armageddon
6,2 1 771
ocen
6,2 10 1 1771
Czarnoksiężnik II
powrót do forum filmu Czarnoksiężnik II

to już nie to samo

ocenił(a) film na 5

kontynuacja dobrego połączenie fantasy i horroru z domieszką humoru. brakuje mi tutaj Richarda E. Granta. jest co prawda wciąż obdarzony magnetyzmem Julian Sands, ale zniknął gdzieś klimat pierwszej części. dobrze wykonana charakteryzacja, kilka fajnie obmyslonych efektów, ale niektóre zastosowane animacje są jeszcze bardziej kiczowate niż w poprzedniku. nie ma tu też żadnej grozy czy napięcia, pozytywni bohaterowie raczej irytują niż skłaniają do kibicowania im. w sumie możnaby to uznać za całkiem przyzwoitą produkcję klasy B, ale rzecz nakręcona została przez ludzi, którzy wyraxnie mało jeszcze znali się na sztuce filmowej. mnóstwo błędów, denne aktorstwo większości odtwórców, schematyczna fabuła i kiepskie dialogi. daję 5/10 - po części z sentymentu do części pierwszej i za te kilka ciekawych wstawek których nie powstydziłby się znacznie lepszy horror.

ocenił(a) film na 6
Caligula

Niestety, w dużej mierze masz rację. Pierwsza część była bardziej mrocznym filmem, z cięższym klimatem. A tutaj, mimo paru niezłych scen gore, momentami bardziej czuje się, jakby oglądało się film Disneya dla młodzieży, niż dark fantasy. To chyba właśnie przez tych aż za dobrych bohaterów, którzy są w tym wszystkim trochę nijacy.

ocenił(a) film na 6
Bodzepor

Gdzieś niżej piszą, że na odwrót. Jedynka to film fantasy a ten horror. Lol.

ocenił(a) film na 8
Caligula

Również przyznam rację ale mimo to film mi się podobał .właśnie skończyłem oglądać i muszę przyznać ze się dobrze bawiłem napewno lepiej niż na wielu dzisiejszych produkcjach .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones