PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=223602}

Czarny świt

Black Dawn
5,2 2 749
ocen
5,2 10 1 2749
Czarny świt
powrót do forum filmu Czarny świt

Założyłem w końcu tutaj konto bo po tym filmie już mam dość to co się w dzisiejszych czasach
wyprawia z filmami. Czarny świt to kiepsko nakręcony film. To że główny aktor już nie walczy albo
walczy prawie że nie walcząc to jestem wstanie zrozumieć. Wiek swoje robi i tutaj nie mam mu nic
do zarzucenia lecz dla twórców filmu dał pałę jako ocenę. To jest po prostu tani szajs. Jest tyle
niedociągnięć i nieprofesjonalizmu że aż odpycha oglądanie. Takie kilka co mi się zapamiętały
to:Gość zastawia się cały kobietą aSeagal strzela jakby nigdy nic zabijając go gdzie jest to
niemożliwe aby to zrobić. Druga sprawa. Jakim cudownym sposobem winda nagle zaczęła działać
jak parę minut wcześniej była zepsuta a już akcja z helikopterem totalnie mnie rozbawiła. Wiele bym
mógł jeszcze wymieniać lecz szkoda czasu.

ocenił(a) film na 1
pinokio100

Prawdę mówiąc od czasu Hard To Killnie widziałem dobrego filmu z tym niby aktorem. Ogólnie mówiąc... albo nie, inaczej....delikatnie rzecz ujmując to kino nie wiem dla kogo...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones