PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=223602}

Czarny świt

Black Dawn
5,2 2 751
ocen
5,2 10 1 2751
Czarny świt
powrót do forum filmu Czarny świt

Zapomniełem dodac, że Segal wygląda jak dobrze utuczona świnia.

Chyba legenda sie skończyła....

Borat

Jesli ci sie nie spodobal to nie obrazaj aktora. Zapomniales juz o ABOVE THE LAW, czy OUT FOR JUSTICE.

ocenił(a) film na 1
Borat

Lubię Stevena i jego filmy - jednak "Czarny Świt" to już normalnie była przeginka.
Ja wszystko rozumiem...
Ale gdy widzę Seagala (czy też może jego dublera;) wsiadającego na pełnym "luzie" do pędzącej gazówą ciężarówki,
i że robi to z taką samą rułą z jaką moja babcia wsiada na rower - to kwa już nie wiem, czy mam się śmiać czy płakaćXD
Nóż się w kieszeni otwiera.
Do tego film ślimaczo się ciągnie, nudny pieruńsko - akcji tyle co nic - co to ma być?
Z motywem przerobionym już 200 razy...ech;)

WhiteDemon

wsiada jak wsiada, bo młodzieńcem już nie jest. Wg mnie nadal robi to bardzo sprawnie i sam bym lepiej tego nie zrobił, chociaż jestem od niego 2x młodszy.

5476

Najlepsza odpowiedź Autora tego postu. Jak się nie podoba nie oglądać proste, a Steven to nadal jest Legendą, bo fani są jeszcze.

użytkownik usunięty
Borat

"wygląda jak dobrze utuczona świnia"

:):)::):) dzięki za poprawę humoru ;)

ocenił(a) film na 5
Borat

Jak sie nie podoba - nie oglądaj
Komentuj nie obrażaj

Borat

Racja, dla mnie ma urodę (sic!) Frankensteina, oczywiście na korzyść tego drugiego. Ale cóż dyskutować z fanami i wielbicielami kultowych filmideł...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones