PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=551232}
6,7 64 044
oceny
6,7 10 1 64044
5,3 14
ocen krytyków
Czarny Czwartek. Janek Wiśniewski padł
powrót do forum filmu Czarny Czwartek. Janek Wiśniewski padł

W średnim i słabo zagranym filmie. W dodatku od jakiegoś czasu do ludzi wysyłane są nakazy płatnicze w wysokości 550 zł za to że niby dany odbiorca tegoz nakazu sciągnął ten film nielegalnie.
Tak dobry film ze muszą dorabiać w ten sposób, fajnie.
Dlatego 1/10 również za przeciętność, propagande i poprawność polityczną.

ocenił(a) film na 3

Uważam, że oglądanie tego filmu było wystarczającą kara. ;)

ocenił(a) film na 8

dziękujemy za opnię z konta , które powstało tylko po to aby deprecjonować ten film. Wracaj do czerwonych

użytkownik usunięty
Kazikowy

Akurat wspieram Partie Piratów, Wikileaks czy annonymous, nie lubię czerwonych tak samo jak solidaruchów.

ocenił(a) film na 8

to akurat mnie nie obchodzi kogo popierasz. Twoje konto powstało po to aby umniejszać temu filmowi. Zbyt dużo poszlak na to wskazuje, aby moja teza nie była słuszna. A skoro powstało tylko w tym celu, tzn. że jesteś trollem na zlecenie. Sporo tu takich... Jednym z moich ulubionych to elitarny_2 Niniejszym zatem wkluczam cię tego "szacownego" grona.

A teraz rada dla innych. NIE KARMIĆ TROLLA!

użytkownik usunięty
Kazikowy

Temu filmowi nie da się umniejszać, choćbyś bardzo chciał landryneczku.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8

Nie pytam o argumenty bo takowych na pewno nie masz, spytam więc o motywację; robisz to za darmo, czy ktoś Ci za to płaci?

użytkownik usunięty
Bociek_O_le

Argumenty podałem wyżej

Ale mogę powtórzyć i dodać inne:

-ugrzeczniony ( na przykład Newsroom taki nie jest)
-poprawność polityczna (na przykład brak jej w serialach : Newsroom, Domowy front czy Świat według Bundych
-brak faktów niewygodnych lub godzących w: solidarność, kościół itp. a takowych faktów było mnóstwo.
-Ckliwy, pretensjonalny i naiwny
-bardzo średnie zdjęcia, tła politycznego brak, 2 i 3 plan nie istnieje

Jak dla mnie to wystarczy

ocenił(a) film na 7

Żałosny jesteś.

użytkownik usunięty
Berith7777

Spadaj moherowy solidaruchu do kościółka

ocenił(a) film na 7

"Mocherowy solidaruchu"?
A to skąd wziąłeś i gdzie nauiczyłes się takich słów?;)

ocenił(a) film na 7

PS
...i dlaczego wysyłasz mnie do "kościółka'?

użytkownik usunięty
Berith7777

Tak jakoś. Skoro popierasz wałęse i kosciół.....

ocenił(a) film na 7

Dlaczego uwazasz,ze popieram Wałęse i kosciół?

ocenił(a) film na 7
Berith7777

Czerwonych boli ten film.. hahhahaha żałosne ścierwa. Bo ma boleć.

ocenił(a) film na 9

W którym miejscu ten film jest słaby? Poruszający film o prawdziwych wydarzeniach, które miały miejsce w grudniu 1970 roku. Trzeba albo być potomkiem tych, którzy strzelali do robotników, albo wyjątkowo tępym jełopem, żeby ten świetnie zrobiony, wzruszający i dramatyczny film uznać za słaby.

użytkownik usunięty
alternativepop

Dokładnie. Film nie zawiera nic propagandowego. Zwykła fabuła osadzona w realiach tych krwawych czasów. Film dobrze zagrany, poruszający, ciekawy. Film może się nie podobać tylko czerwonym, albo potomkom partyjnych. Mnie film poruszył, więc zgadzam się z tym mówcą, że film nie ma prawa być przeklinany.

ocenił(a) film na 7

Co macie na myśli nazywając to propagandą?

ocenił(a) film na 7

gdzie w tym filmie jest jakaś manipulacja ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones