PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=557330}

Czarownica

Maleficent
7,3 222 267
ocen
7,3 10 1 222267
5,7 19
ocen krytyków
Czarownica
powrót do forum filmu Czarownica

Jej wystające kości policzkowe wyglądają tragicznie.Najwyraźniej kobieta zagubiła się w udoskonalaniu swojego ciała bo coraz bliżej jej do Donatelli Versace.

CHDZ

Jej uroda jest podrasowana komputerowo, żeby bardziej oddać ten magiczny klimat, stąd te wystające kości

Wirtualna6

Z pewnością jest to efekt charakteryzacji, ale jej twarz jest mocno podrasowana i wcale nie wyszło jej to na dobre.

ocenił(a) film na 8
CHDZ

Nie miało to wyjść jej na dobre jako aktorce ale postaci jaką grała, od małego tak właśnie pamiętałem maleficent, tak widział ją Disney, twarz aktorki to komputerowy retusz i charakteryzacja, nie wiem o czym Ty człowieku teraz bredzisz, to tak jakbym napisał że Orlando Bloom pogubił się zapuszczając uszy elfa w Hobbicie.... to po prostu zamierzony cel aby Angelina tak wyglądała..
Dla przypomnienia:
http://images2.fanpop.com/image/photos/14600000/Maleficent-disney-villains-14612 658-1024-768.jpg

letsgo89

Normalnie też wygląda jakby miała twarz z plastiku, lepiej?

ocenił(a) film na 6
CHDZ

Ty tak na serio czy Ci płacą?

ocenił(a) film na 8
CHDZ

Powiedz, że żartowałeś.

CHDZ

Widzę, że nie wiele wiesz na temat filmu, a zwłaszcza charakteryzacji. Jolie miała w tym filmie doklejone kości policzkowe robił to pan Rick Baker. Poczytaj o Prosthetics FX.

ocenił(a) film na 8
nosferatum89

trzeba się z choinki urwać żeby pomyśleć, że to naturalne kości policzkowe

ocenił(a) film na 9
CHDZ

Nie jestem pewny czy autor posta to troll, czy po prostu mało rozgarnięta osoba..

CHDZ

O charakteryzacji napisane więc nie powtarzam.
Co to operacji plastycznych-polecam przejrzeć sobie internety za młodą Angeliną...raczej oprócz znaków czasu to nie widzę żadnych specjalnych zmian O.o' I też nigdzie nie widziałam żadnej informacji jakoby przeszła jakąś operację (jeśli takowa istnieje to proszę o podanie źródła),także tego...proszę nie wypowiadać się jak się nie wie. Pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 10
CHDZ

NIEKTÓRZY nie powinni mieć dostępu do komputera. :-)

Neko_

Popieram :)

ocenił(a) film na 6
CHDZ

Ojoj, Ty tak na serio?!

CHDZ

niestety to juz napewno nie ta uroda co kiedys ale ona ma juz prawie 40 lat cudów nie oczekujmy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones