PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=557330}

Czarownica

Maleficent
7,3 222 453
oceny
7,3 10 1 222453
5,8 21
ocen krytyków
Czarownica
powrót do forum filmu Czarownica

Do momentu w którym Maleficent chce zemsty było super. Dlaczego tak nie zostało? Jak chciała zdjąć klątwę z tej laski, to odechciało mi się oglądać tego filmu...

ocenił(a) film na 8
LeoMessi86

na początku filmu wspominali, że to bajka jakieś jeszcze nie znacie.

ocenił(a) film na 6
ArturH

Ok, ale mogli tylko ten początek zmienić. Na prawdę fajny pomysł. Przecież ukazali nam, że Czarownica była dobrym stworzeniem, ale została oszukana przez faceta i nikt nie miałby pretensji o to dlaczego pragnie zemsty.

ocenił(a) film na 7
LeoMessi86

Ręce opadają.

ocenił(a) film na 8
ocenił(a) film na 7
ArturH

To nie był wyraz oceny filmu, tylko odniesienie do tych pierdół jakie napisał Messi...

ocenił(a) film na 8
voyano_wrecemocny

wiem. to taki skrót myślowy, że się zgadzam (daje Up!) ;p

ocenił(a) film na 7
ArturH

Ah, ok... Dopiero się uczę internetów :)

LeoMessi86

A skąd znasz tę bajkę?
Przecież to coś nowego. Do powstania "Czarownicy", historia Śnieżki była jedynie inspiracją. Historia nie była taka sama i chwała bogu - bo już tych wszystkich klasycznych wersji mamy wręcz zbyt wiele.

ocenił(a) film na 9
MojeGBA

Historia Śnieżki? Oj ktoś tu pomylił bajki :P Śnieżka to ta od krasnali, a tutaj masz "Śpiącą królewnę".

Guminator

Wiem -.-
Błąd, nie wiem jak mogłem pomylić te dwie baśnie. Pewnie gdybym przeczytał, zanim nacisnąłem Wyślij, bym się zorientował, a tak pozostaje tylko ... wstyd ;D

ocenił(a) film na 6
MojeGBA

Śnieżki - buahahahahhaha. Co za de....! "Śpiąca Królewna"!

LeoMessi86

Zdarza się i najlepszym. Mój błąd. Oczywiście chodziło mi o "Śpiąca królewnę". Nie wiem o czym myślałem, jak pisałem to. No może o tym, że do tej pory wszystko szło według tego samego, przewidywalnego do bólu i beznadziejnego schematu. Tu mamy zmianę, moim zdaniem na lepsze.
Tak, czy siak. Byłoby jak dawniej, byłoby narzekanie, że to odgrzewanie kotletów. Jest zmiana, jest narzekanie, że zmieniono.
Niektórzy to są po prostu chorzy ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones