PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=557330}

Czarownica

Maleficent
7,3 222 447
ocen
7,3 10 1 222447
5,8 21
ocen krytyków
Czarownica
powrót do forum filmu Czarownica

Tak jak wyżej ... i chyba za młoda. Jak widziałem piękną śpiącą królewnę to tu była brzydka .. serio.

ocenił(a) film na 7
MrSebkoss_filmaniak

Może bym szpetotą jej nie nazwał, ale podobnie jak siostra zbytnią urodą to nie grzeszy. Ot taka zupełnie przeciętna, na którą prawie nikt by nie zwrócił uwagi. Jak w piosence Róż Europy "Stańcie przed lustrami" @:-) Chociaż zapewne znajdzie swego amatora. Może jeszcze wyładnieje z wiekiem.

ocenił(a) film na 8
MrSebkoss_filmaniak

Brzydka ? No nie. Aż tak bym nie powiedział. Bo i chyba nie miała być supersexbomb. Miała wyglądać jak nastolatka i wyglądała. Dla mnie Ok

nightgale

Na pewno najładniejsza z tego filmu.

MrSebkoss_filmaniak

odezwał się przystojniak XDD

ocenił(a) film na 7
meanraax

Jak ja kocham takie odpowiedzi <3 To tak, jakby dla kogoś cały świat kręcił się tylko wokół niego i wszystko było wycelowane w niego. Nie można się wypowiadać na żaden temat krytycznie, chyba że samemu się spełnia pewne wymogi. Co to w ogóle za absurdalny tok myślenia? XD

boolion

ja za to nie kocham głupich odpowiedzi w twoim stylu...przemyśl może czasem co piszesz, bo albo nie wiesz do kogo masz pretensje albo kompletnie nie ogarniasz co napisałem

ocenił(a) film na 10
MrSebkoss_filmaniak

Jak dla mnie trochę za młoda do tej roli.

ocenił(a) film na 6
MrSebkoss_filmaniak

wcale nie brzydka mimika twarzy ma dobra ładna dziewczyna.

Eazy96

Hahaha… dobre:)

ocenił(a) film na 8
MrSebkoss_filmaniak

Kup sobie lustro i zanim nazwiesz kogokolwiek brzydkim to najpierw w to lustro zerknij, żebys poźniej nie wyszedł na hipokrytę roku.

Mahosia

Wówczas by wyszedł, gdyby nagle zmienił własne zdanie. Jak namalujesz brzydki obraz i podobne zaczniesz nagle wychwalać, które do tej pory krytykowałeś/aś, to będziesz właśnie hipokrytą.

ocenił(a) film na 8
MrSebkoss_filmaniak

w końcu wygląda adekwatnie do jej wieku, a jak ty wyobrażasz sobie 16 latkę?

ocenił(a) film na 8
MrSebkoss_filmaniak

Prawda!!! Gdzie jej uroda się umywa do Jolie? Ja się pytam

ocenił(a) film na 8
maciekb80

tu przypomina mi tę polską aktorkę co grała z Zakościelnym ehh mam na końcu języka

maciekb80

Zgadza się. Angelina świetnie się prezentowała i przykuwała uwagę, a nie tam to... brzydkie kaczątko:)

ocenił(a) film na 7
MrSebkoss_filmaniak

W "Deszczowym dniu w Nowym Jorku" też gra dziewczynę, za którą się wszyscy oglądają. Nie wiem dlaczego wmawiają nam, że to jakaś piękność.

MrSebkoss_filmaniak

Brzydka, głupia i naiwna, wiejska dziewka - takie wrażenie sprawia. Bynajmniej księżniczki. No, ale w sumie, tak się chowała w filmie, jak wyglądała i zachowywała się później, więc to nawet dobrze im wyszło. Przypadkiem oczywiście, bo głupki nawet tego nie zauważyli, a nawet chcieli uzyskać odwrotny efekt - pięknej i prawej księżniczki.
Wracając do aktorki... Powinna co najwyżej, w jakimś teatrze, grać brzydkie kaczątko. Skrzydła mogłaby pożyczyć od koleżanki z planu:) Z drugiej strony... brzydka księżniczka, to chyba jedyna z nielicznych, realistycznych rzeczy w tej ekranizacji. Dzieci i tak nie zwrócą jednak na to uwagi, jak w przypadku innych bajek, więc nauka dla nich żadna.

ocenił(a) film na 8
MrSebkoss_filmaniak

Też byłem zdziwiony że do takiej produkcji na dodatek przy boku Jolie zagra taka dzieeczyna z pszaśną urodą

ocenił(a) film na 8
MrSebkoss_filmaniak

Fakt. Taka dziopa ze wsi

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones