PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1025}

Czarownice z Eastwick

The Witches of Eastwick
7,0 41 851
ocen
7,0 10 1 41851
6,3 9
ocen krytyków
Czarownice z Eastwick
powrót do forum filmu Czarownice z Eastwick

Co to właściwie oznacza, wszędzie szukam i nie mogę znaleźć. Wszyscy w filmie są przerażeni
jego imieniem i nazwiskiem. dlaczego?

ocenił(a) film na 7
missdesire

Horny -> znaczy napalony.
Ale sądzę, że nie chodzi o samo nazwisko, tylko o to, że wszyscy mieszkańcy wyczuwają w nim zło.
Jest tajemniczy, niebezpieczny, egzotyczny i przede wszystkim ekstrawagancki i bezpośredni.

missdesire

Wyłącz komputer i się wciągnij oglądając film a się dowiesz

PIOTRiPAWEL

wciągnęłam się w film i się nie dowiedziałam.

missdesire

No to peszek :(

ocenił(a) film na 9
missdesire

Nie chodzi o nazwisko, ale o fakt, że nikt nie potrafił zapamiętać jego imienia. Przypomnieli sobie nagle i to ich niepokoiło. Później oczywiście doszły typowe społecznościowe aspekty - niechęć do niego z powodu przerobienia dworku i znalezienia sobie 3 kochanek.

ocenił(a) film na 8
ielenia

to nie tak że nikt nie potrafił przypomnieć sobie jego nazwiska; po prostu on go nie miał dopóty czarownice go nie "ochrzciły" po koncercie w kościele; dopiero gdy one same próbując przypomnieć sobie jego imię i nazwisko, razem tak jakby nadają mu imię i nagle wszyscy sobie na spotkaniu przypominają jak się nazywa

ocenił(a) film na 7
missdesire

No tak, 'horne' czyli róg- to wiadomo o co chodzi, albo napalony jak ktoś wyżej wspomniał, ale czemu Daryl? Ktoś ogarnięty może się wypowie, bo komentarze 'obejrzyj to zrozumiesz', albo że nie o to chodziło do mnie nie przemawiają...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones