PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8773}

Czarownice z Salem

The Crucible
7,1 17 649
ocen
7,1 10 1 17649
7,0 5
ocen krytyków
Czarownice z Salem
powrót do forum filmu Czarownice z Salem

Zawsze oglądam ten film z wielkim zainteresowaniem , dużą ciekawością , jakoś przyjemniej mi się ogląda filmy na faktach

Moim marzeniem jest pojechać do Salem i zobaczyć to wszystko na własne oczy , przede wszystkim odwiedzić cmentarz , tu nic nie jest bajeczką wszystkie te kobiety i mężczyźni naprawdę żyli wszystkie imiona i nazwiska się zgadzają , te same są wyryte na grobach w Salem , tym bardziej że ten cmentarz jest ponury , i chociaż mam ponad 20 to sam po zmroku bym się tam nie zapuścił ;) . Poza tym muzeum czarownic , Witch house , inne domy z tamtego okresu ( 17 wieku )

podsumowując to chyba jedyne miasto w stanach którego kręci mnie historia , jakbym tylko miał kasę i możliwość to chętnie bym tam pojechał

ocenił(a) film na 7
Michal17

Sorry za datę, cmentarz wg mnie klimatyczny i z rozkoszą zostałbym tam na noc (akurat miałem cmentarz pod domem i uwielbiałem wieczorami po nim chodzić i rozmyślać). Ja się boję żywych, a takich na cmentarzu b. rzadko można spotkać (chyba, że hieny cmentarne, to lepiej oddalić się na bezp. odległość i dopiero wzywać pomoc, chociaż ja ich nigdy nie spotkałem). W Salem nie byłem, ale Amerykanie potrafią "sprzedać" swoją historię, nawet gdy chodzi o np. "największą dynię" w "Pierdziszewie dolnym" - lubią gadżeciarstwo. A jeśli nie znasz, to poczytaj o poczynaniach słynnego hiszpańskiego inkwizytora Tomása de Torquemady - ten to miał dopiero rozmach...
Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 7
Michal17

Ten film właśnie pokazał, że religijny bełkot to bajeczka i nie warto za to ginąć :-(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones