PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=563790}

Czas bohaterów

Age of Heroes
5,4 5 333
oceny
5,4 10 1 5333
Czas bohaterów
powrót do forum filmu Czas bohaterów

Postanowiłem obejrzeć tenże film ze względu na obecność Seana Bean'a, którego lubię. Niestety, nic wielkiego nie pokazał, bo i sam film był przeciętny. UWAGA SPOILER! wybuch samolotu, którym lecieli nasi komandosi był zrobiony tragicznie. Sztuczne, komputerowe efekty wyglądały fatalnie, a przecież mamy XXI wiek, więc takie wpadki nie powinny były się zdarzać. Drugi minus, to brak logiki. Chodzi mi o żmudne, męczące przyotowania, typowa niby profeska, a co widzimy po lądowani w zimowej, śnieżnej Norwegii? Naszych dzielnych żołnierzy w ciemnych mndurach, by byli lepiej widoczni dla wrogów. Ktoś chyba nie pomyślał, gdy przygotowywali się do misji. Beznadziejne to trochę, tym bardziej, że Niemcy byli dobrze ubrani w biały, maskujący kolor. Szału nie ma, zobaczyć można.

ZwiastunNocy


SPOILER !!!!!!!!!!!!!

ee a Sean Bean jak zwykle strzelił kopytami w filmie?? Bo cos go juz nie widzialem na koncu

ocenił(a) film na 5
Wolfman_PL

Obejrzałam dla Seana. Momenty były, ale ogólnie średniak.

ocenił(a) film na 5
ZwiastunNocy

Bardzo średni. Stary utarty schemat czyli morderczy trening, samobójcza misja itp. Budżetowo bardzo tani, wykonanie takie sobie nie umywa się do starych klasycznych filmów wojennych w podobnym typie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones