PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=618107}

Czas na miłość

Admission
5,7 3 882
oceny
5,7 10 1 3882
Czas na miłość
powrót do forum filmu Czas na miłość

Niby gra tu Tina Fey, ale zapowiada się co najwyżej średnia komedia romantyczna. Szkoda, że na dużym ekranie póki co Tina nie ma się czym pochwalić.

ocenił(a) film na 8
zulombo

podobno film nie celuje w romantyczną komedię. dlatego tytuł w ogóle nie trafiony. i scenariusz na podstawie dobrej prozy. poza tym Rudd jest świetnym aktorem, a Fey ma takie nazwisko, ze nie sądzę, żeby wybrała coś marnego.

orthored

Prócz wiadomo jakiego serialu Tina gra w dosyć słabych filmach. Albo tylko takie widziałem.

ocenił(a) film na 8
zulombo

ma zagrać w drugiej części Anchormana. szykuje sie albo kolejny kultowy film albo wielka klapa.

ocenił(a) film na 5
orthored

wg mnie ta Tina jest przeźroczysta, na pewna nie jest tej mocy aktorką co Paul i szkoda ze nie dobrali innej aktorki
dziwię się że piszecie o niej jak o kims ważnym (Fey ma nazwisko??? malo znana aktorka!), ja ją znam tylko ze słabych komedyjek,

marianna_p

Serial "30 Rock" jest mało znany w Polsce, a właśnie z nim w dużej mierze wiąże się popularność pani Fey. Z serialem oraz Saturday Night Live, który również jest mało popularny u nas. Trzeba też pamiętać o tym, że Tina nie jest tylko aktorką, ale też scenarzystką, pisarką, satyrykiem... Tina Fey jest klasą samą w sobie.
Niestety jeżeli chodzi o filmy, to rzeczywiście komedie z jej udziałem są jedynie przyzwoite. Zabawne, pozbawione kloacznego poczucia humoru, ale nie wybijające się.

ocenił(a) film na 5
zulombo

acha, to nie znalam jej kariery od innych stron, dziekuje za info

ocenił(a) film na 6
zulombo

Mi się film podobał. Ni pies ni wydra, ale ma w sobie coś.

ty_ses_vul

Ciekawe kiedy będą napisy........

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones