PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=644432}

Czas na miłość

About Time
7,6 199 934
oceny
7,6 10 1 199934
6,9 21
ocen krytyków
Czas na miłość
powrót do forum filmu Czas na miłość

Ale szjit

ocenił(a) film na 2

Sirjusli, beznadziejny film. Dlaczego ludzie dają tak wysokie oceny? ;_;

ocenił(a) film na 10
trukomholek

bo jest zajebistym filmem. Jeśli dla ciebie ten film jest beznadziejny to nie masz uczuć albo nie znasz sie no dobrych filmach i dobrej grze aktorów. oglądając twoj profil dochodzę jednak do wniosku że to w ogóle nie jest film w twoim goście więc po co go oglądasz... od razu byłeś nastawiony że to "szjit?" czyż nie prawda?

ocenił(a) film na 5
Patsula

zajebisty to bylo Zaklęci w czasie
http://www.filmweb.pl/film/Zaklęci+w+czasie-2009-209977

Patsula

przeslanie glebokie, chlopaczyna zyje pewnie w swiecie LOLa, i takich rzeczy nie rozumie:<

ocenił(a) film na 9
trukomholek

hahahahaha:D nie no, po prostu ludzie lubią różne filmy, Ty "Conana Barbarzyńcę", a Patsula "Kwiat pustyni". Osobiście jestem fanką Curtisa, uwielbiam jego komedie i ten specyficzny humor, bo chociaż jego filmy sklasyfikowane jako 'komedie romantyczne' mają więcej z komediodramatu (moim skromnym zdaniem), takie słodko-gorzkie. Ty go ocenisz na 3, Patsula na 10, ale nie ma co się kłócić ludzie :) a tak w ogóle Patsula, to że się komuś film świetnie pokazujący jakie jest życie nie podoba, nie znaczy, że nie ma uczuć :P ja np lubię i Władcę Pierścieni, i komedie Curtisa, to kwestia gustu.

ocenił(a) film na 10
doris_27

No dobra doris_27 ma w zupełności rację heheh ;)

ocenił(a) film na 6
trukomholek

ja jestem lekko rozczarowana myślałam, że to naprawdę będzie bardzo dobry film, ale trochę tandetny... jak dla mnie 6

ocenił(a) film na 9
trukomholek

Bo jest ciepły, ma morał i jest w nim coś więcej niż tylko żyli długo i szczęśliwie, da się lubić bohaterów. Ja nie uważam tego za film roku 2013 i określiłabym go raczej słowem 'przyjemny' niż 'arcydzieło' ale rozumiem dlaczego ludzie dają mu wysokie oceny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones