PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4794}

Czas zabijania

A Time to Kill
7,7 80 925
ocen
7,7 10 1 80925
6,4 14
ocen krytyków
Czas zabijania
powrót do forum filmu Czas zabijania

Fajna propaganda, na tle rasowym, bo przeciez jakby bialy zabil dwoch czarnych, ktorzy zgwalcili mu corke, to zostalby okrzykniety rasista w Europie i Ameryce, do tego doprowadzila pseudotolerancja. Poza tym nie powinno byc slowa "niepoczytalny" bo przez to wiele zwyrodnialcow wyszlo na wolnosc, zabiles? to zabiles, twoje miejsce jest w wiezieniu, a nie w szpitalu gdzie cie sie leczy, w tym kraju nie ma pieniedzy na glodne dzieci, na leki dla ludzi z WZWC, ale dla pedofili to buduje sie kliniki za mln.... Codziennie dochodzi do gwaltow na bialych kobietach w Europie, ale to sie zataja bo to popelniaja czarni, w USA to samo, Rasizm to jest w Afryce, szczegolnie w RPA od 1994 roku czarni wymordowali kilkadziesiat tysiecy bialych, poczytajcie o wymordowanych farmerach, wchodza i cale rodziny maczetami wybijaja. Kobiety w bialy dzien gwalca, bialych Afrykanerow przesladuja, bija, wyzywaja, dyskryminuja, tylko za inny kolor skory. W RPA rasizm nie zniknal tylko oprawca zamienil sie miejscem z ofiara, a jak ludzie chca sie bronic przed tym wszystkim to sa wyzywani od rasistow. Patologia, to nie jest rozwiazanie. Poza tym biali nie mordowali czarnych, tylko wyzyskiwali, jesli nawet mordowali, to przynajmniej nie w taki sposob i nie na taka skale, dlaczego niewinni ludzie maja pokutowac za czyny swoich przodkow? To tak samo jakbysmy napadli Niemcow za II wojne swiatowa. O tym sie nie mowi bo dla idiotow, rasizm jest tylko w jedna strone. Biali przynajmniej cywilizacje dali do tego kraju. Prezydent RPA nawoluje do mordu burow, jakby europejczyk nawolywal do mordu czarnych, to caly swiat by o tym mowil. Mandela to byl komunista, ktory to wszystko popieral. Rola Bullock, serio? "jestem przeciw karze smierci" Jak odebrales zycie niewinnemu czlowiekowi to jakim prawem ty masz prawo zyc? Ciekawe co by powiedzieli przeciwinicy kary smierci, jakby to im pedofil zgwalcil i zabil dzieci? jakby psychopata zastrzelil mu bliska osobe? niech te osoby porazmawiaja z osobami, ktorzy stracili bliskich przez scierwa. "widziales jak wierzga nogami, jak robi w gacie?" i bardzo dobrze, to samo robila jego ofiara jak mordowal, przeciez nie trafia sie na krzeslo za kradziez, dostal to co jego ofiara, strach i odebranie zycia.

ocenił(a) film na 3
Pawlovsky

popieram, dodam tylko że jest o kino starego typu - naiwne i banalne ogólnie strata czasu

Adam333fw

Zgadzam sie + Ciekawe, czy dla przeciwnikow kary smierci, taki Ten Bundy nie zaslugiwal na smierc:) Film przewidywalny:)

Pawlovsky

Chciałbym przeprosić za moją pierwszą wypowiedź, z biegiem czasu, wstydzę się za nią i nie wiem co przeze mnie przemawiało, jak to pisałem.

Pawlovsky

Nie kłam:D

ocenił(a) film na 8
kejsik

PiS :)

użytkownik usunięty
HV71

Spostrzegawczy jesteś.

ocenił(a) film na 8

no co ty

użytkownik usunięty
HV71

Dokładnie ;)

ocenił(a) film na 8

hehe pozdro

użytkownik usunięty
HV71

Pozdro bro :)

ocenił(a) film na 8
Pawlovsky

Drogi Panie, przesłanie tego filmu chyba najtrafniej zawarte było w słowach właśnie oskarżonego, który mówił że postrzegany jest jako czarny człowiek a nie jako człowiek, to obrazuje też problem w dzisiejszych czasach, przynajmniej na zachodzie i w stanach czyli bezsensowne uprzywilejowanie czarnoskórych, to rasizmowi nie zapobiegnie, jakiekolwiek uprzywilejowania względem jakiejkolwiek rasy są rasistowskie. Nie ma i nie może być rekompensaty, jednak fakt, że ludzkość tego nie rozumie wzbudza niechęć, niezasłużoną i to trzeba mieć na uwadze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones