PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=127613}

Czasem słońce, czasem deszcz

Kabhi Khushi Kabhie Gham...
6,9 47 179
ocen
6,9 10 1 47179
6,2 11
ocen krytyków
Czasem słońce, czasem deszcz
powrót do forum filmu Czasem słońce, czasem deszcz

jak ja nie nawidzę tych gównianych filmów, obejrzałem kilka i miałem odruch wymiotny za każdym
razem. Jakieś tańce je8ańce 40sto osobowe przy komicznej muzyce i infantylne opowiastki
pseudomiłosne. Podziwiam tych którzy jarają się takimi produkcjami.

ocenił(a) film na 10
2rzyn

jeżeli nie rozumiesz o czym te filmy są, bo na 100% nie są tylko o miłości i tańcu, to sorki, twój problem, ale nie musisz afiszować się tak żałosnym zachowaniem o obrażać określając to BOLLYGÓWNEM, można to określić w delikatniejszy sposób, ok?
nie lubię gdy ktoś obraża to co lubię, owszem masz prawo to krytykować, ale rób to na poziomie, a nie jak gimbaza
Pozdrawiam

Akira_

mogę to nazwać BOLLYRZYGIEM

te filmy są żałosne więc nie próbuj tego w żaden sposób bronić

ocenił(a) film na 10
2rzyn

wiesz co? jednak widzę, że jeszcze gimbaza, więc nie ma sensu dalszej dyskusji
jeżeli nie rozumiesz przekazu, a widzisz tylko ozdobniki, to może w ogóle nie powinno być cię na filmwebie?
bo jak oceniasz pod tym kątem każdy film...

Akira_

nie interesuje mnie treść w filmie którego nie da się oglądać, który bije głupotą i debilizmem po oczach i powoduje odruchy wymiotne...

ocenił(a) film na 10
2rzyn

jeżeli jest się przed seansem negatywnie nastawionym to stąd taka ocena
tu taka ciekawostka: ten film nawet przez ludzi nie lubiących tego kina często zostaje doceniony, nie wiem czy wiesz, ale to jeden z najlepszych filmów indyjskich
ale cóż... jeżeli się zamyka na jeden gatunek... ja już mówiłam twój problem
a ciekawa jestem jakie to filmy ty oglądasz, bo zapewne są takie mądre i z przekazem, że klękajcie narody....

Akira_

odstraszają mnie takie bzdury gdzie banda kolorowych oszołomów odpierdziela tańce hulańce

ocenił(a) film na 10
2rzyn

zapytałam jakie filmy oglądasz?
wiesz, każdy ma inny gust
nie rozumiem w ogóle po co dalej dyskutujemy skoro tylko zwróciłam ci uwagę
nie rób afery, i naucz się oceniać filmy w inny sposób

Akira_

nie ucz mnie oglądania filmów
sprawdź sobie mój profil, nie mam zamiaru tutaj ci przepisywać całej listy

ocenił(a) film na 10
2rzyn

będę uczyć każdego kto się nie potrafi przyzwoicie wypowiadać, filmweb nie jest po to by obrażać ale po to by krytykować, oceniać
widzisz różnicę między tymi dwoma?
szczerze mówiąc nie chce mi się czytać twojej listy, ale na 100% są na niej produkcje, które nie każdemu wydadzą się zupełnie mądre

ocenił(a) film na 10
2rzyn

Jednego nie rozumiem..skoro miałeś- jak to nazwałeś- odruchy wymiotne oglądając tego typu film dlaczego sięgnąłeś po następne? Domyślam się, że mówiąc 'obejrzałem kilka' nie były to dwa, tylko więcej filmów. Trochę nielogiczne sięgnąć po trzeci, czy też czwarty film, skoro wcześniejsze były 'bollygównem'.

ocenił(a) film na 9
insiide

Dokładnie, chyba jakiś masochista. Albo nikt nie chce z nim pisać więc zaczyna od bluzgów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones