PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=325331}

Cześć, jestem Esther

Hey, Hey, It's Esther Blueburger
6,3 1 305
ocen
6,3 10 1 1305
Cześć, jestem Esther
powrót do forum filmu Cześć, jestem Esther

Czy ktoś wie, co to był za wiersz? tzn. po co Esther go powiedziała na końcu filmu..ogólnie to było bez sensu.;/

ocenił(a) film na 8
ija93

Powiedziała go by Sunny się uśmiechnęła i ujrzała w Esther swojego "kurczaczka" ^^

ocenił(a) film na 8
ija93

ona 'literowała' swoje imię. gdy się przedtsawiała w szkole Sunny, też to robiła i chciała pokazać pod koniec filmu, że ją lubi i żeby nie była na nią zła. ten film był dosyć głęboki, więc płytcy ludzie(w sensie że bez dystansu) go nie zrozumieją.

ocenił(a) film na 6
t0meg

Powiedziawszy ten wiersz pokazała, że tak naprawdę wciąż jest tą dawną Esther.

minto

Sądzę że odpowiedź Minto jest najbardziej trafna, przedstawiając się w szkole Ester była być może pierwszy raz sobą, zrobiła coś spontanicznego, nie pozowanego. Recytacja wiersza na końcu była swoistymi przeprosinami dla swojej przyjaciółki. W pewnym sensie Ester sie wygłupiła a zdrógiej strony pokazała "taka właśnie jestem".

Ps. Wypowiedz t0meg to nie mam k**** pojęcia do czego przypiąć. :P Swoją drogą film ciekawy. :)

ju87cz

Ups... DrUgiej :D:D:D Już widzę komentarze na temat błędów ort. :D:D:D

ju87cz

Jakoś ich nie ma a minął ponad rok..

kps2

Hmm... Ponad rok czekałeś aby móc to napisać... Doprawdy twoja cięta riposta mnie nie rozczarowała.

ju87cz

okej

ocenił(a) film na 8
kps2

Moim zdaniem Esther powiedziała ten wierz po to żeby , pokazać że uczniowie to też ludzie a nie roboty z numerami , ktozy za drobne usterki w ubiorze ponoszą kary . W szkole Sunny sprawdzano listę obecności i właśnie wtedy powiedziała wierszyk złożony wyłącznie ze swojego nazwiska , bo o to poprosił ją nauczyciel . To samo zrobiła w swojej szkole i Sunny zrozumiała jej intencję . Ja tak to odebrałem .

ocenił(a) film na 8
ija93

Moim zdaniem Esther powiedziała ten wiersz po to żeby , pokazać że uczniowie to też ludzie a nie roboty z numerami , którzy za drobne usterki w ubiorze ponoszą kary . W szkole Sunny sprawdzano listę obecności i właśnie wtedy powiedziała wierszyk złożony wyłącznie ze swojego nazwiska , bo o to poprosił ją nauczyciel . To samo zrobiła w swojej szkole i Sunny zrozumiała jej intencję . Ja tak to odebrałem .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones