PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38796}

Czego pragnie dziewczyna

What a Girl Wants
6,2 65 780
ocen
6,2 10 1 65780
Czego pragnie dziewczyna
powrót do forum filmu Czego pragnie dziewczyna

choc troche naiwna jak z bajki,ale tego sie spodziewałem 7 na 10

ocenił(a) film na 7
konrii_2

Zauważyłem Colin Firth świetnie wciela się w roli brytyjskich monarchów. Genialnie mu to wychodzi.

ocenił(a) film na 6
house90

Może to kwestia jego charakterystycznego typu urody, rodem z salonów ;) a film... wiem, że z założenia miała to być badziewna historia dla nastolatek, ale znam lepiej zrobione produkcje tego typu. Za Colina 6/10.

ocenił(a) film na 7
buszasz

Ja dałem za Colina 7/10. Gdyby nie występował w tym filmie to bym pewnie nie oglądał.

ocenił(a) film na 6
house90

Rzeczywiście, jednak uważam, że komedie młodzieżowe to nie dla niego ;)

konrii_2

Zgadzam się, całkiem sympatyczna.

użytkownik usunięty
konrii_2

fajny film, przyjemnie się oglądało, nawet dobra ścieżka muzyczna

konrii_2

przyjemna :) dobra, jeśli ktoś potrzebuje odpocząć i się zrelaksować :)

ocenił(a) film na 9
konrii_2

Colin + Wielka Brytania = dla mnie bomba! no i cóż, trochę mam wspólnego z główną bohaterką (choć mój ojciec nie jest lordem... chyba XDD''), więc takiej dziewczynie jak ja o marnym guście spodobał się ten film :)

ocenił(a) film na 7
muffin_kills

Ahaha dla mnie tak samo! Mój ulubiony aktor w moim ulubionym mieście, nie mogło być lepiej! :) A co do filmu, to nie potrafię ocenić go obiektywnie,mam do niego sentyment z dzieciństwa dlatego zawsze oglądam go z przyjemnością, choć wiadomo, że wysokich lotów to on nie jest :)

ocenił(a) film na 1
konrii_2

Bardzo zalosn film, nie do zniesienia, ogladanie go to prawdziwa męka

ocenił(a) film na 8
konrii_2

Bardzo "fajny" film na dzień wyborów. Jeszcze czas idźmy na wybory. Ja tam już byłem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones