PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32386}

Czekając na wyrok

Monster's Ball
7,0 16 822
oceny
7,0 10 1 16822
7,0 4
oceny krytyków
Czekając na wyrok
powrót do forum filmu Czekając na wyrok
ocenił(a) film na 9
maciekb80

To se polemizuj, sam ze sobą...

ocenił(a) film na 8
Majewski88

a co?zabronisz Mi.Czy że nie,czy że nie

ocenił(a) film na 8
Majewski88

jak widzisz mam z kim polemizowac.Zatkało?

ocenił(a) film na 9
maciekb80

To sarkazm... Ty... zatkało...

ocenił(a) film na 8
Majewski88

wiedziałem

ocenił(a) film na 6
Majewski88

cięty diss....

ocenił(a) film na 5
maciekb80

też polemizowałbym... jakoś to bez emocji wielkich jest, takie miałkie... no ale może zagranie 'prostej' mulatki nie jest proste? ;]

ocenił(a) film na 8
VanKert

choc ten seks był mistrzowski

ocenił(a) film na 5
maciekb80

no nie wiem, tylko patrzyłem z boku hehe, taki sobie wyglądał... to ma być mistrzostwo? :D to ja chcę do jakiejś ligi jak tak... ;]

ocenił(a) film na 8
VanKert

chyba że będzie to liga burdelowska

ocenił(a) film na 7
maciekb80

Dostała , bo pokazała cycki . Proste......

maciekb80

Także bym polemizowała. Bo za co?

ocenił(a) film na 8
maciekb80

nie to zeby byla zla.. ale jezeli DeNiro nie dostal oskara za "przebudzenia" a ta panna dostaje za cos takiego, to jest tu cos grubo nie tak.. :/

ocenił(a) film na 8
alabama00_

zgadzam się.

maciekb80

Jak mówi mój kumpel, "polemikowałbym" :D

alabama00_

Nie zapominajmy o Natalie Portman-baletnicy za dychę

maciekb80

Tak słabego, a nagrodzonego oscarem filmu jeszcze nie widziałem. To nie jest film o amerykańskim optymizmie. Tym bardziej nie jest o miłości. To film o głupocie. W dodatku strasznie papierowy, a sam scenariusz nie zostawia miejsca nikomu, ani aktorom ani reżyserowi. Wszystko podporządkowane tabloidowej historii w tabloidowej otoczce. Populizm i efekciarstwo dla kretynów.

ocenił(a) film na 8
komandor

film oscarem nie został nagrodzony tylko Berry .Niestety bo niby za co ona go otrzymała to nie wiem , tym bardziej ze konkurencja była o wiele lepsza.Druga aktorka której dano oscara z dupy jest Reese Witherspoon .Szkoda się denerwować.

maciekb80

faktycznie... scenariusz był tylko nominowany. Dawno to było. Przeczyłem.

maciekb80

Wg mnie, dostała za scenę przed seksem.
Zagrać tak rozdartą emocjonalnie, jednocześnie płacz i łzy, do tego głupią i nierozgarnięta kobietę - nie jest łatwo.

Leszy2

Po za tym - jest czarna.

Leszy2

To akurat, szczególnie w 2002 roku, nie pomagało. Przypominam, że Halle Berry była i nadal jest jedyną aktorką o kolorze skóry innym niż biały, która otrzymała Oscara za pierwszoplanową rolę kobiecą.

maciekb80

Nie pozwolę obrażać blondynek!!! Chociaż sam uważam że lepsza do roli June Carter byłaby śpiewająca aktorka

ocenił(a) film na 6
maciekb80

Też może bym polemizował, ale biorąc pod uwagę np. Jenny Lawrence i jej Poradnik Popieprzonego Myślenia, dochodzę do wniosku, że z dwojga wybieram mulatkę :{

Kadente

Na szczęście nie takie paprochy jak Ty rozdają oskary :D Jenn Lawrence w tym filmie była świetna podobnie jak Robert De Niro ale Ty pewnie dałbys oskara plastikowym lalkom pokroju Megan Fox i filmom typu "Ninja Zabójca" i "Transformers" - 10/10 oba filmy u tego osobnica - no comment....

ocenił(a) film na 6
smoke_city

no, comment w końcu wymaga :{

smoke_city

Zrozum, Jennifer jest teraz na topie, więc trzeba ''hejcić''. Taka logika masy. Najpierw stawiają kogoś na piedestał, a później próbują go strącić. Rozrywka tłuszczy od zarania dziejów. ;p

maciekb80

Masz rację.

ocenił(a) film na 9
maciekb80

oczywiscie ze Dench albo Kidman bylaby zdecydowanie lepszym wyborem

ocenił(a) film na 8
maciekb80

Jednak odszczekuje to co napisalem . Nalezał sie jej , jak i srebrny niedzwiedz ( bo go tez otrzymala ) . Ogladajac ten film pierwszy raz bylem za glupi zeby sie wypowiadac . Dzisiaj uwaz ze rola byla zaj..ista .

maciekb80

O co wam chodzi? Helle wybitną aktorką nie jest, ale akurat na tego Oscara zasłużyła, bardzo dobra rola

ocenił(a) film na 8
Kowalski356

Prawda!!! Odszczekałem powyżej;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones