PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32386}

Czekając na wyrok

Monster's Ball
7,0 16 822
oceny
7,0 10 1 16822
7,0 4
oceny krytyków
Czekając na wyrok
powrót do forum filmu Czekając na wyrok

Jak wyżej. Mam na myśli statuetkę dla Berry.

ocenił(a) film na 10
No_5

Za fenomenalną i rewelacyjną rolę pierwszoplanową. Po co tak durne pytanie?

thomas_4

jaką fenomenalną rolę? zlituj się lepiej chłopie!

ocenił(a) film na 7
No_5

Mimo, że za nią nie przepadam, to Oskar jak najbardziej zasłużony!

No_5

żeby wiedzieć trzeba zrozumieć a do tego najlepiej 2 razy oglądnąć kiedy jest się nie zmęczonym w miare zrelaksowanym.

marle_n

Moim zdaniem Oskara dla najepszej aktorki za rok 2001 powinna odebrać Judi Dench za IRIS albo Sissy Spacek za ZA DRZWIAMI SYPIALNI... Moim zdaniem rola Halle Berry była zaraz za tymi dwiema wyżej wymienionymi...

Oskar jak najbardziej zasłużony, ale nie była to najlepsza rola 2001 roku!

ocenił(a) film na 6
globus

potwierdzam, rola Dench wybitna, wogóle świetna aktorka. wydaje mi się że znowu porpawność polityczna wzięła górę - Denzel też dostał. rola Berry ok ale nie porywająca moim zdaniem.

ocenił(a) film na 8
No_5

To jak najlepsza dotąd rola Halle Berry, co nie znaczy, że była lepsza od pozostałych nominowanych. Spacek i Dench niewątpliwie grają dojrzalej za każdym razem, podczas gdy Berry niejednokrotnie "odpuszcza" role na rzecz zgarniania lepszej gaży.

Thommy

Za głowę się łapię - Zmarnowany potencjał. I Oscar dla H.B. ?!
Nieporozumienie jakieś. Jak mówię - zmarnowany potencjał. Historia opowiedziana nieciekawie. Mnie osobiście nie wciągnęła.

ocenił(a) film na 10
BUNCH

Film rewelacyjny, widziałam go już z 10 razy. Nie nudzi sie. Świetnie zagrany, skonstruowany, a rola Halle jak dla mnie
powalajaco zagrała.

ocenił(a) film na 6
No_5

za to że pokazała cycki

No_5

Co ciekawe za tą samą rolę otrzymała złotą malinę:) Odebrała ją, jako jedna z nielicznych, osobiście... w manifeście trzymając statuetkę oscara.
Także nie dziwi mi to, że zdania podzielone;]

yezy

Wycofuję to co powiedziałem;p Malinkę miała za kobietę kot;p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones