PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4545}

Czekolada

Chocolat
7,5 218 023
oceny
7,5 10 1 218023
6,8 25
ocen krytyków
Czekolada
powrót do forum filmu Czekolada

Mylący plakat

ocenił(a) film na 9

Przez długi czas miałam ten film na liście do obejrzenia a przez ten plakat go nie oglądałam. Wydawało mi się że to będzie jakieś straszne romansidło w którym Julliette Binoche kusi Johnnego słodkościami a film jest zupełnie inny. Oczywiście wątek miłosny się pojawił ale jest go mało i wystarczy. Za to film przekazuje piękne wartości. Ostatnia scena z kazaniem młodego księdza świetnie podsumowuje całą idee filmu. Gorąco polecam!!

ocenił(a) film na 7
vinaya96

Miałem tak samy, jak Ty. Też miałem go na liście i również myślałem, że straszne romansidło (i do tego ten plakat), więc ciężko mi było się za niego zabrać. W końcu obejrzałem i nie żałuję. Jesteś inny - jesteś BE.

ocenił(a) film na 6
kryslav

Dokładnie tak samo u mnie, siedział na liście do obejrzenia już dłuugo. Obejrzałem i stwierdzam, że całkiem przyjemny.

ocenił(a) film na 9
vinaya96

Miałam identycznie :)

ocenił(a) film na 7
vinaya96

Ten plakat jest wyjątkowo niepasujący do filmu. Musiał się znaleźć na nim Depp i na siłę coś takiego wymyślili ale można to było zrobić dużo lepiej. Film ok chociaż po większości komentarzy na filmwebie liczyłem ,iż urwię mi dupę ;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones