PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=588297}

Czerwona frakcja

Red Faction: Origins
4,6 2 094
oceny
4,6 10 1 2094
Czerwona frakcja
powrót do forum filmu Czerwona frakcja

dno

ocenił(a) film na 2

totalne dno

ocenił(a) film na 1
spidertick

wyciskacz łez:) Tak intensywnie ziewałem, że aż popłynęły łzy (niestety nie ze wzruszenia ale z nuuuuudy). Walki lepsze tylko od tureckiej wersji rambo:). Mega usypiacz.

spidertick

Film jest słaby wg.mnie,ale qurwa ludzie nie zakładajcie tematów takie typu jak ten:dno,szambo gniot,gufno itd.Jesli macie coś do powiedzenia to poproszę uargumentować jesli potraficie,a nie ocena 1 lub 2 bez słowa wyjaśnienia,bo tak i uj?Dyskutujmy o wadach zaletach i jeszcze raz błagam stop tematom i odzywkom typu dno,żal,gniot i zero argumentacji.

ocenił(a) film na 7
spidertick

I tu się przedmówca myli gdyż implementarnie komplementarny suplement wertykalnie polatywny, zanurzany w uniwersum prakseologicznego pragmatyzmu retrospektywnego deterministycznie statyczny w ośrodku metodologii perceptualnej pasywnie jest adhezyjnie koherentny w stosunku do struktur mezomerycznych i się nie incydybuje w kategoriach absolutu na współ z polatywnym determinizmem.

giovanni50

Po takim komentarzu aż się zaciekawiłem i z chęcią obejrzę ten film.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones