PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=225408}
6,3 82 300
ocen
6,3 10 1 82300
5,1 14
ocen krytyków
Czerwony Kapturek Prawdziwa historia
powrót do forum filmu Czerwony Kapturek - Prawdziwa historia

Film zasługuje na ok. 8, ma świetne dialogi i fmm... ciekawy scenariusz :D
Animacja słaba bo to chyba niemieckie więc oni wielkich PIXARów nie mają... No i sznycelki
wymiatają :) Podsumowując, dawno nie widziałem tak dopracowanych dialogów, robionych z
pasją, a osoby, które piszą że słabe bo wiewióra nie rozumieją... ;)

ocenił(a) film na 7
Radi12

Wydaje mi się, ze film miał po prostu niewielki budżet (dlatego na napisach końcowych jest zwykła muzyczka zamiast nadętego hitu jakiejś pierdzi-gwiazdy). A to tym bardziej podnosi w moich oczach wartość ekipy tworzącej, bo to naprawdę świetnie zrobiona bajka. Fabuła z jajem, animacja przypomina mi bajki z dzieciństwa, narracja i poplątanie wątków wręcz genialne, a całość ma taki fajny klimat, że trzeba być urodzonym smutasem, żeby się źle bawić na projekcji.

Sznytzl-Majster mnie rozwalił. Taki zatroskany blok skalny :D Boberek jak zawsze zrobił świetną robotę. W ogóle wszystkie postaci są zdrowo (i pozytywnie) porąbane. Polecam ten film ludziom ;)

ocenił(a) film na 6
Sony_West

Nie no, bajka fajna. Zwłaszcza wstęp i postać lisa. Wszystko ciekawie poprowadzone. Koziorożec i wiewiórka to chyba najgorsze aspekty, ale dialogi to naprawdę niezła klasa ;) "tak to już jest w dubbingu" :)

ocenił(a) film na 8
Wojnarukf

wiewióra akurat jest świetna

ocenił(a) film na 6
ostach_91

No mi się nie podoba.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones